Obnovit stránku

Během svátku 28. 9. mají všechny pobočky otevřeno, kromě prodejen Čakovice (otevřen pouze AlzaDrive), Brno-Bystrc, Děčín, Frýdek-Místek, Příbram a Kladno.

GUNNAR CRUZ Onyx, čírá skla NATURAL

4,5 2 hodnocení
Garance nejlepší ceny
799,-
bez DPH 660,-

GUNNAR CRUZ Onyx, čírá skla NATURAL

S herními brýlemi GUNNAR CRUZ Onyx budou děti nepřekonatelné

GUNNAR CRUZ Onyx byly stvořené pro děti ve věku 9-12 let, které hrají on-line hry nebo tráví hodně času na počítači či mobilním telefonu. Vynikají lehkou, pevnou konstrukcí z nylonu a skly speciálně určenými pro počítačové hráče. Brýle na počítač GUNNAR CRUZ Onyx přinášejí pocit komfortu, díky čemuž už je konec unaveným a přetíženým očím. Minimalizují účinky škodlivého modrého světla, potlačují lesk displeje, zvyšují kontrast a vyzdvihnou detailní vidění. Kromě toho chrání také oči před UV zářením.

Klíčové vlastnosti brýlí na počítač GUNNAR CRUZ Onyx

  • Brýle určené pro děti ve věku 9-12 let
  • Pevná konstrukce z nylonu
  • Herní brýle jsou bez dioptrií
  • Brýle na počítač GUNNAR CRUZ Onyx předejdou unaveným a zatíženým očím
  • Minimalizují účinky modrého světla
  • Zvyšují kontrast a vyzdvihnou detaily
  • Chrání také oči před UV zářením
  • Potlačují lesk displeje
  • GUNNAR CRUZ Onyx svým správným vyvážením a designem zajistí pohodlné nošení bez otlaků
  • Součástí je hadřík z mikrovlákna a pouzdro

Patentovaná technologie zajistí komfort očím

GUNNAR CRUZ Onyx jsou jediné patentované brýle vhodné k počítači a na hraní her, které doporučí lékaři pro lepší vidění. Brýle totiž disponují unikátním filtrem, který chrání před škodlivým modrým světlem vyzařovaným z digitálních obrazovek telefonů, počítačů a tabletů. V interiéru odbourá 35 % modrého záření. Díky brýlím se tak děti vyhnou bolestem hlavy, suchým očím a rozmazanému vidění. 

S brýlemi GUNNAR CRUZ Onyx si děti užijí každičký detail

Skla brýlí GUNNAR CRUZ Onyx jsou zárukou skvělého vidění a velkého zorného pole, takže dětem ve výhledu nic nebrání. Pro snadnou údržbu a bezpečí brýlí k nim získají také hadřík z mikrovlákna a pouzdro.

Parametry a specifikace

Použití

Použití Kancelářské

Styl brýlí

Styl Klasik

Velikost

Nos 17 mm
Nožička 133 mm
Sklo 55 mm

Druh

Druh Na PC
Tvar obrouček Obdélníkové
Materiál obrouček Plastové

Určení / Typ

Určení Unisex
Typ Kancelářské

UV ochrana

UV ochrana UV400

Sluneční filtr / zatmavení

Sluneční filtr / zatmavení Bez slunečního filtru

Barva

Barva obrouček Černá
Barva skel Čirá

Vlastnosti skel

Vlastnosti skel Ochrana proti poškrábání, Zakřivený tvar, Snížení únavy očí

Obsah balení

Obsah balení Pevné pouzdro, Hadřík na čištění

Rozměry

Šířka brýlí 14,2 cm
Délka nožiček 13,3 cm
Kód:  JD610m5b2
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  CRU-00109

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB18