Obnovit stránku

Hähnel Captur Remote Nikon

1 819 Kč
1 503 Kč bez DPH

Hähnel Captur Remote Nikon

Dálková spoušť Hähnel Captur Remote propojí váš DSLR fotoaparát s dálkovým ovládáním externího blesku. Vše tak bude zahrnuto do malého a kompaktního zařízení, které je lehké a funguje na 2,4GHz frekvenci. Dosah této dálkové spouště je až 100 metrů, což znamená, že se z ní stane přítel pro každou situaci. Focení v divoké přírodě, v nočním městě nebo jen na rodinných oslavách nebylo nikdy jednodušší.

Klíčové vlastnosti Hähnel Captur Remote Nikon

  • Bezdrátová dálková spoušť, která usnadní fotografování v náročných situacích
  • Hähnel Captur Remote spojí dálkové ovládání DSLR fotoaparátu s externím bleskem
  • Disponuje dosahem až 100 metrů
  • Dálková spoušť Hähnel nabídne funkci AF doostření nebo sekvenčního snímání
  • Spoušť disponuje praktickým Bulb módem, který dovede spoušť zablokovat
  • Vysílání se nese na frekvenci 2,4 GHz
  • Možnost rozšíření sady o další zařízení
  • Vhodné pro zařízení značky Nikon

Praktický přítel

Hähnel Captur Remote vám nabídne funkci AF doostření, sekvenční snímání nebo tzv. Bulb mode, který zvládne spoušť zablokovat. Hähnel Captur Remote vám umožní propojení na maximální úrovni, jelikož disponuje dálkovým ovládáním externích přídavných blesků nebo například ateliérových světel. Jakýkoliv počet přídavných blesků tak může být spuštěn z tohoto zařízení, je ale třeba každý z nich napojit na přijímač Hähnel Captur, který lze dokoupit i samostatně.

Mnoho funkcí - jedna sada

Základní sada Hähnel Captur Remote obsahuje vysílač a přijímač, ale může být rozšířena o mnoho dalších přídavných zařízení, které zajistí ještě větší množství funkcí. Dokoupit můžete například časovač Captur Timer Module, časovač se senzorickou spouští pro světlo a zvuk Captur Pro Modul a s ním třeba infra modul Captur IR Modul nebo již zmíněný Hähnel Captur přijímač. Rozšíření funkcí, které může mít spoušť se vyplatí především z důvodu snížení množství zařízení nutných k fotografování a usnadnění kompatibility a manipulace jednotlivých produktů mezi sebou. Pořízení modulu rozšiřujícího funkce bude pro vás finančně mnohem výhodnější než dokupování nové spouště, která je kompatibilní jen s některým zařízením.

Obsah balení:
Hähnel Captur Remote - vysílač
Hähnel Captur Remote - přijímač
Návod k použití Hähnel Captur Remote

Kód:  HAH005b2
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  1000 710.1
Odkazy: Stránky výrobce
WEB9