Obnovit stránku

Osvěžte se letní slevou na vše! 😎💥 Nakupte nad 2000 Kč, v košíku zadejte kód LETNIDVOUSTOVKA a objednávku vám zlevníme o 200 Kč. Akce platí jen do neděle!

Hartmann Veroval manžeta pro Veroval DC Univerzální

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
399 Kč
330 Kč bez DPH

Hartmann Veroval manžeta pro Veroval DC Univerzální

Univerzální Veroval manžeta pro tlakoměr Veroval DC od výrobce Hartmann je univerzální manžeta pro pažní tlakoměr Veroval. Tato manžeta se hodí se pro osoby s obvodem paže činí 22-42 cm. Nemusíte se bát, že by se manžeta při používání nepříjemně přetáčela, má totiž patentovaný tvar s úchytkou a výsekem pro loketní jamku. Nafouknutí manžety je bezbolestné, a to díky technologii Comfort Air, která zajišťuje plynulý průběh měření.

Klíčové vlastnosti univerzální manžety pro tlakoměr Hartmann Veroval DC, 22-42 cm

  • Univerzální Veroval manžeta se hodí se pro osoby, jejichž obvod paže činí 22-42 cm
  • Patentovaný tvar s úchytkou a výsekem pro loketní jamku
  • Technologie Comfort Air, která zajišťuje plynulý průběh měření

Použití:
Tato Veroval manžeta je určena pro osoby, které mají obvod paže 22-42 cm. Má jednoduchý proces nasazení, a to díky měřítku se šipkami. Manžeta, kterou připevníte suchým zipem na paži, se nafoukne díky systému Comfort Air, díky které se dosahuje přesných hodnot z měření. Nepříjemnému přetáčení se jednoduše vyvarujete díky patentovanému tvaru manžety s úchytkou a výsekem pro loketní jamku.

Jak vybrat správnou velikost manžety?
Před výběrem manžety je potřeba si přeměřit obvod paže, a to asi 3 cm nad loketní jamkou, a podle něj zvolte velikost manžety, která pro vás bude vyhovující. Když se manžeta a její velikost mylně vybere, výsledky mohou být zkreslené.

Kód:  HARPR914
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  925535
P-DC1-WEB13