Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Herní myš Razer Mamba má neskutečný říz

Bezesporu každý hráč počítačových her sní o tom, že se stane tím nejlepším hráčem na celém světě. Jednoduše přestaňte snít, udělejte krok vpřed a posuňte své hraní na vyšší úroveň.

Razer Mamba, nová myš s 16 000 dpi

Tohoto myšáka vám bude závidět celý svět. Jedná se totiž o ten nejluxusnější model, který kromě neotřesitelné přesnosti přináší i hyper responzivní tlačítka s mechanismem Click Force. Nastavení mechanické síly tlačítek je zcela ojedinělá vlastnost napříč celým trhem.

Devět tlačítek pro nespoutané hrátky

Vrcholné herní zážitky si užijete také díky 1000Hz komunikaci, kterou doplňuje rychlost odezvy na hranici 1 ms. Myš Razer Chroma je dále vybavena populární funkcí Experience Chroma lighting. Jedná se o efektní podsvícení na bocích a v prostoru kolečka. Mnoho předvolených režimů vám přímo vyšperkuje vaše herní doupě. Stále vám to nestačí?

Razer Mamba

Ano, vidíte dobře. I takto pokročilá herní myš funguje v bezdrátovém módu. Integrovaná baterie vám dovolí až 20 hodin souvislého hraní. To stačí tak akorát na rozehrání poctivého rpgéčka například v podobě Falloutu 4.

V naší nabídce naleznete mnohem více zboží značky Razer. Například sluchátka Razer Kraken 7.1 Chroma, kvalitní podložky pod myš, ale také několik skvělých klávesnic.
O firmě Razer
Sídlo firmySan Diego, USA
Založena1998
Webové stránkywww.razerzone.com
P-DC1-WEB23