Obnovit stránku

Hi-tech meteorologická stanice Netatmo

Ačkoli jsou francouzští Netatmo na trhu tak trochu benjamínky, daří se jim realizovat jejich odvážné nápady tak dobře, že i ostřílení matadoři jen uznale pokyvují hlavou. Představení první meteorologické stanice pro iPhone jim přineslo hned tři ocenění za inovativní design a techniku na výstavě CES 2012.


Obtěžkáni cenami se z CESu vrátili i o rok později. A co, že vlastně vyrábí? Chytré meteostanice, termostaty a náramky. Tihle kreativní Francouzi dokázali světu, že meteostanice nemusí být je nevzhledná krabička ukazující počasí a venkovní teplotu. Kdy se vám naposledy na displeji telefonu objevila zpráva, že byste si měli otevřít okno, protože máte v místnosti vydýchaný vzduch?

Designově velmi povedená meteorologická stanice Netatmo totiž umí mnohem víc, než jen monitorovat venkovní počasí na týden dopředu. Dokáže například změřit znečištění ovzduší a koncentraci CO2, je vybavená pokročilým měřením vlhkosti vzduchu a míry hluku. Vše navíc zaznamenává do přehledných grafů, které můžete zobrazit na svém mobilním telefonu.
O firmě Netatmo 
Sídlo firmyPaříž, Francie
Založena2012
Webové stránkywww.netatmo.com

P-DC1-WEB17