Obnovit stránku

BOSCH GardenPump 18 18V,1 x 2,5Ah

3 499 Kč
2 892 Kč bez DPH

BOSCH GardenPump 18 18V,1 x 2,5Ah

Ponorné čerpadlo BOSCH GardenPump 18 je dokonalým pomocníkem pro údržbu vaší zahrady. Díky tomuto akumulátorovému čerpadlu již nebudete muset podstupovat zdlouhavé a fyzicky náročné zavlažování konvemi. Ponorné čerpadlo BOSCH GardenPump 18 má vysoký výkon, takže s jeho pomocí lze jednoduše zavlažovat až do výšky 2 metrů. Díky velkému množství čerpané vody můžete čerpadlo použít rovněž pro čištění vašeho nábytku či cesty. Veškeré rostliny lze navíc snadno zalévat udržitelnou vodou z vašeho sudu, díky čemuž je zalévání velmi ekologické. 

Klíčové vlastnosti ponorného čerpadla BOSCH GardenPump 18

 • 1 akumulátor pro více než 30 přístrojů
 • Napětí akumulátoru 18 V
 • Čerpadlo je dodáváno s akumulátorem a nabíječkou
 • Maximální tlakový výkon 2,0 bar
 • Maximální průtok 200 l/h
 • Maximální hloubka ponoru 1,8 m
 • Délka přívodního kabelu 2 m
 • Jednoduché ovládání pomocí LED displeje
 • Ponorné čerpadlo BOSCH GardenPump 18 pro zásobníky vody s objemem do 1000 l
 • Dosah až 25 m
 • Možnost zavlažování až do výšky 2 m

1 akumulátor pro více než 30 přístrojů

Výhodou akumulátoru BOSCH je možnost jeho použití pro více než 30 přístrojů. Díky tomu šetříte místo, životní prostředí i vaši peněženku. Tento 18 V akumulátor poskytuje nejširší škálu využití na trhu. Můžete jej kromě čerpadla použít pro pily, brusky, vysavače, sekačky na trávu či šroubováky. Vystačíte si tak s jedním akumulátorem pro všechny vaše přístroje. 

Dlouhý dosah čerpadla BOSCH

Ponorné čerpadlo BOSCH GardenPump 18 má dosah až 25 metrů a disponuje kohoutem pro standardní zásuvné spojky hadice. Čerpadlo lze připojit k postřikovači či zavlažovacímu systému, čímž bude zajištěna dokonalá údržba vašeho trávníku nebo zahrady.

Pro zásobníky do 1000 l

Ponorné čerpadlo BOSCH GardenPump 18 je vhodné pro zásobníky vody s objemem do 1000 l. Čerpadlo je vybaveno zabudovanou antisifonovou zástrčkou, která po zastavení čerpadla automaticky dodává vzduch do hadice, čímž je zabráněno úniku vody.

Jednoduché připojení řídící jednotky

Prostor pro umístění akumulátoru je zajištěn vodotěsným krytem. Řídící jednotku akumulátoru lze připojit na zeď či přímo na nádrž čerpadla, díky odolnosti vůči stříkající vodě. Čerpadlo lze použít s akumulátory od 2 do 6 Ah. Ovládání se provádí na LED displeji řídící jednotky. Můžete si snadno nastavit odečet stavu akumulátoru či zapnutí a vypnutí.

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Dopravní výška 2 m
Délka kabelu 2 m
Hmotnost 0,8 kg
Max. hloubka ponoru 1,8 m
Max. tlak 2 bar
Ochrana běhu na sucho Ano
Smart Ne
Průtok 2 000 l/h
Druh ponorného čerpadla Na kalnou vodu, Do studny, Tlakové, Na čistou vodu
Plovákový spínač Ne
Kód:  BOC002a1
Záruka: 24 měsíců (IČ 6)
Prod. číslo:  0.600.8C4.200
P-DC1-WEB08