Obnovit stránku

Bosch YOUseries Sander (solo - bez aku)

1 799 Kč
1 487 Kč bez DPH

Bosch YOUseries Sander (solo - bez aku)


Bosch YOUseries Sander 3.6 V je malá, ale výkonná, kombinovaná bruska určená pro váš moderní domov. Kompaktní tělo perfektně padne do vaší ruky a neuvěřitelný výkon vás přesvědčí o jedinečnosti tohoto výrobku. Napájení je provedeno vyměnitelnou Li-Ion baterií, kterou lze pohodlně nabíjet přes USB-C konektor. Kombinovaná multibruska Bosch YOUseries Sander 3.6 V je vhodná pro malé až středně velké projekty. Navíc lze jednoduše připojit k jednotkám odsávání prachu prostřednictvím hadice, takže váš dům bude i po práci dokonale čistý.


Klíčové vlastnosti kombinované brusky Bosch YOUseries Sander 3.6 V

  • Výkonná multibruska pro domácí použití
  • Akumulátor s kapacitou 4 Ah a napětím 3,6 V pro dlouhou dobu výdrže
  • Možnost nabíjení přes USB-C konektor
  • Indikace stavu nabití akumulátoru 
  • Intuitivní a snadné použití
  • Akumulátor a nabíječka nejsou součástí


Rychlý pomocník

Brusný papír rychle vyjměte a vyměňte za upevňovací systém se suchým zipem. Jednoduše zatlačte brusný papír na brusnou desku a můžete začít pracovat.


Broušení bez prachu

Odsávací zařízení zcela obklopuje brusnou desku, aby bylo zajištěno dokonalé odstranění brusného prachu během používání. Bosch YOUseries Sander 3.6 V také disponuje roztažitelnou hadicí pro připojení k YOUseries Vac nebo domácímu vysavači.


Snadné dobíjení

Vyměnitelná baterie YOUseries lze snadno nabíjet přes USB-C ™ a je kompatibilní s dalšími nástroji YOUseries (vrtačka, bruska a vac). Obsahuje také indikátor napájení aktivovaný pohybem.


Krásný design

Nástroje YOUseries, jsou stvořeny pro bezproblémovou integraci do jakéhokoli životního stylu. Jsou malé a lze je snadno zastrčit prakticky kamkoliv.


Broušení nebylo nikdy snazší

Akumulátorová multibruska z řady YOUseries je určena pro malé až středně velké projekty. Povrch rychle a snadno změní na sametově hebký – nezáleží na tom, jestli je předmětem projektu prkno pro kuchyňskou poličku, zahradní křeslo nebo dekorativní kousek nábytku. Díky praktické a snadno použitelné konstrukci padne bezvadně do ruky a pronikne i do stísněných prostor. Toto výkonné, avšak kompaktní nářadí je možné snadno zapnout nebo vypnout jedním tlačítkem. Kromě toho jej lze připojit ke všem běžným jednotkám k odsávání prachu Bosch prostřednictvím připojení odsávací hadice, díky čemuž bude váš domov po dokončení jakéhokoliv kutilského projektu dokonale čistý. Pásková spona na hadici umožňuje kreativním kutilům dosáhnout ještě vyšší míry svobody: jednoduše připevněte sponu na pásek kalhot tak, aby hadice nepřekážela – a poté: začněte brousit.


Kód:  BOFAC10q3
Záruka: 24 měsíců (IČ 6)
Prod. číslo:  0.603.9C4.000
Odkazy: Informační list
P-DC1-WEB04