Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Bosch YOUseries Drill

3 349 Kč
2 768 Kč bez DPH

Bosch YOUseries Drill


Bosch YOUseries Drill 3.6 V je malý a výkonný akumulátorový šroubovák určený pro váš moderní domov. Kompaktní tělo perfektně padne do vaší ruky a neuvěřitelný výkon vás přesvědčí o jedinečnosti tohoto výrobku. Napájení je provedeno vyměnitelnou Li-Ion baterií, kterou lze pohodlně nabíjet přes USB-C konektor. Akumulátorový šroubovák Bosch YOUseries Drill 3.6 V se hodí pro práci se dřevem, kovem nebo plastem, jako je montáž nábytku, upevnění rámu, poliček apod.


Klíčové vlastnosti akumulátorového šroubováku Bosch YOUseries Drill 3.6 V

  • Výkonný akumulátorový šroubovák pro domácí použití
  • Akumulátor s kapacitou 4 Ah a napětím 3,6 V pro dlouhou dobu výdrže
  • Možnost nabíjení přes USB-C konektor
  • Indikace stavu nabití akumulátoru 
  • Intuitivní a snadné použití

Rychlé a snadné vrtání s Bosch YOUseries Drill

Konstrukce sklíčidla s jedním pouzdrem v kombinaci s automatickým zámkem vřetena umožňuje ovládání jednou rukou. Výměna vrtáků tak bude snadná a rychlá.


Intuitivní používání

Nastavení směru a režimu otáčení je zcela jednoduché, což zpříjemní používání akumulátorové vrtačky Bosch YOUseries Drill.  Zpracování vrtačky umožňuje vrtání, šroubování a odšroubování bez předchozích zkušeností s jakýmikoliv nástroji.


Kompaktní výkon

Bezkartáčový pokročilý pohon a nově vyvinutá elektronika umožňují vsadit velký výkon i do takto malého nářadí. Je ideální pro vrtání až 10mm otvorů a šroubování do měkkého dřeva.


Snadné dobíjení

Vyměnitelná baterie YOUseries lze snadno nabíjet přes USB-C ™ a je kompatibilní s dalšími nástroji YOUseries (vrtačka, bruska a vac). Obsahuje také indikátor napájení aktivovaný pohybem.

Současti balení je pouze USB-C kabel.


Krásný design

Nástroje YOUseries, jsou stvořeny pro bezproblémovou integraci do jakéhokoli životního stylu. Jsou malé a lze je snadno zastrčit prakticky kamkoliv.


Výkonný pomocník

Pořídili jste si skříňku nebo kuchyňskou poličku, která čeká na smontování? Díky akumulátorovému šroubováku Bosch YOUseries je všechno možné: Ať již vrtáte, šroubujete nebo uvolňujete šrouby – stačí požadovanou funkci zvolit posuvným spínačem se srozumitelnými symboly na hlavě nástroje a můžete začít. Nastavení volby převodu a směru otáčení se provádí jednoduše a není nutné nad ním přemýšlet. I rychlost lze proměnlivě upravovat s využitím spínače rychlosti. Zapálení kutilové tak mají možnost smontovat například ložnicové skříňky a díly k sobě sešroubovat, aniž by došlo k poškození plochy. Bez ohledu na projekt funguje akumulátorový šroubovák z řady YOUseries mimořádně efektivně při jakémkoliv využití díky bezuhlíkovému motoru: Mimořádně kompaktní a výkonný motor umožňuje zašroubovat 90 šroubů o velikosti 4 x 40 milimetrů na jedno nabití 4,0Ah akumulátoru.


Parametry a specifikace

Akumulátor

Počet akumulátorů 1
Napětí akumulátoru 3,6 V
Kapacita akumulátoru 4 Ah

Výkon

Max. otáčky 1 000 ot/min
Max. krouticí moment 9,2 Nm
Kód:  BOFAC10q2
Záruka: 24 měsíců (IČ 6)
Prod. číslo:  0.603.9C5.001
Odkazy: Informační list
P-DC1-WEB12