Obnovit stránku

BULDOK Čisté grily a trouby 750ml

145 Kč
120 Kč bez DPH

BULDOK Čisté grily a trouby 750ml

O dokonale čisté grily a trouby se u vás spolehlivě postará BULDOK. Tento extra silný prostředek vám usnadní práci při čistění mastnost a připečeného jídla uchycených na grilu, roštu nebo v pečící troubě či fritovacím hrnci. BULDOK je speciálně vyvinutý pro rychlou a kvalitně odvedenou práci. Hravě zatočí s nečistotami a zároveň je k ošetřenému předmětu velmi šetrný a vyčistí je, aniž by došlo k jejich poškrábání. BULDOK Čisté grily a trouby disponuje praktickým rozprašovačem, díky němuž přípravek aplikujete přesně na znečištěné místo.

Klíčové vlastnosti čisticího prostředku BULDOK Čisté grily a trouby, 750 ml

  • O dokonale čisté grily a trouby se u vás spolehlivě postará BULDOK
  • Extra silný prostředek vám usnadní práci
  • BULDOK hravě odstraní mastnoty a připečená jídla
  • Prostředek vyčistí grily, rošty, pečící trouby i fritovací hrnce
  • BULDOK Čisté grily a trouby je k ošetřenému předmětu velmi šetrný
  • Čisticí prostředek s praktickým rozprašovačem

Postup:
BULDOK čisté grily a trouby rovnoměrně nastříkejte na znečištěná místa a nechte působit 3 minuty. Poté ho setřete hadříkem. Na silně znečištěná místa postup opakujte a dobu působení prodlužte na 5 až 7 minut. Kuchyňské trouby, grily, fritézy ošetřené BULDOKEM opláchněte vlažnou vodou a vytřete vlhkým hadříkem. Větší mastnoty, připálené tuky na odnímatelných částech fritéz či pánví ošetříte ponořením do předem připravené lázně z jednoho dílu BULDOKU a dvou dílů vlažné vody.

Upozornění:
Čištěný povrch by měl být studený. Zamezte styku s lakovanými, plastovými, hliníkovými nebo chromovanými povrchy. Předměty přicházející do styku s potravinami důkladně opláchněte vodou.

Složení:
vysoce účinné detergenty, hydroxidy

Kód:  METRU026
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  9901508
P-DC1-WEB18