Obnovit stránku

BULDOK Odstraňovač nátěrů 0,5kg

289 Kč
239 Kč bez DPH

BULDOK Odstraňovač nátěrů 0,5kg

S BULDOKEM snadno a rychle odstraníte nátěr jakékoliv barvy. Tento moderní přípravek hravě odstraní nátěry především z dřevěných, kovových a betonových povrchů. BULDOK si poradí jak s olejovými, syntetickými, tak i epoxidovými či polyuretanovými i disperzními nátěry. Odstraňovač nátěrů vám ale také skvěle vyčistí štětce, aniž byste k tomu potřebovali další rozpouštědla. BULDOKA můžete aplikovat hned. Díky jeho gelové konzistenci se vám bude dobře nanášet jak na vodorovné plochy, tak i ty svislé, aniž by vám přípravek stékal.

Klíčové vlastnosti čistícího prostředku BULDOK Odstraňovač nátěrů, 0,5 kg

  • S BULDOKEM snadno a rychle odstraníte jakýkoliv nátěr
  • Moderní přípravek hravě odstraní nátěry především z dřevěných, kovových a betonových povrchů
  • BULDOK si poradí jak s olejovými, syntetickými, tak i epoxidovými či polyuretanovými i disperzními nátěry
  • Odstraňovač nátěrů vám ale také skvěle vyčistí štětce
  • Díky gelové konzistenci odstraňovače se dobře nanáší na vodorovné i svislé plochy
  • BULDOKA můžete aplikovat hned

Konzistence:
viskózní kapalina

Pracovní postup:
Odstraňovač důkladně promíchejte. Nátěr nanášejte nejlépe štětcem a to v minimální vrstvě. Gelová konzistence se velmi dobře aplikuje jak na vodorovné, tak i svislé plochy. Odstraňovač dobře a rychle rozetřete. Do nanesené vrstvy už opakovaně nevstupujte, jinak se tím poruší probíhající proces odstraňování. Za 1 až 5 minut se nátěr změkčí, nabobtná a tím oddělí od povrchu. Narušený nátěr pak jednoduše špachtlí nebo škrabkou odstraníte. Doporučená optimální teplota podkladu a vzduchu je 15 až 25 °C. Při nižších teplotách se doba procesu prodlužuje. Pokud se vám nátěr nepodaří odstranit na první pokus, cely proces opakujte znovu. Po odstranění původního nátěru je nutné před aplikací nového nátěru povrch odmastit (lakovým benzínem nebo ředidlem). U kovových i dřevěných podkladů je lepší povrch přebrousit. 

Upozornění:
Přípravek aplikujte venku nebo v dobře větraných prostorách. Při práci je zakázáno pracovat s otevřeným ohněm, nebo vykonávat činnost, která vyžaduje vysokou teplotu. Odstraňovač může poškodit některé plasty.

Báze:
organická rozpouštědla s aditivy

Kód:  METRU038
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  2710469
P-DC1-WEB27