Obnovit stránku

Fieldmann FZF 4010-E

4,3
hodnotilo 24 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
Dobrý výkon,cena
nic
zatím nevyzkoušen,není listí,ale velmi pěkný desing a snadná manipulace
zatím o žádných nevím,nebyla možnost to vyzkoušet
Dělá co má
Nevím, mám ho chvíli.
Na malou zahradu, ke sběru listí z oblázků stačí. Není tak těžký.
Zatím nevím.
Za tu cenu.....
Netuším zdali je to u všech nebo mám jen vadný kus ale vysávání a ofuk někdy překakují
cena
ešte neviem
za málo peněz dost muziky, na běžnou zahradu plně dostačuje, fouká a vysává i listí z ořechu (samozřejmě ne mokré - na to je úplně jiná cenová kategorie)
závěs vaku je takový podivný ale při troše snahy člověk pohodlnou polohu najde
cena, levná varianta pro začátek skvělé pro děti a hraní a přitom drobný úklid na zahradě masivní ale jen hobby provedení na občasnou zábavu
slabý motor vhodný spíše jen jako fukar než jako vysavač¨ pokud chcete pracovat doporučuji něco silnějšího hůře se čistí komora vysavače a drtiče a je třeba počítat s delším časem na čištění ucpané komory
Pokud potřebujete ofoukat listí z vydlážděné příjezdové cesty, tak ano, ale a na vyfoukání listí ze záhonů, kačírku a podobně absolutně nedostatečný výkon resp špatná konstrukce (příliš úzká roura). Nechápu, k čemu je tam regulace výkonu, když jinak než naplno to používat nejde. Je to takový lepší fen.... musel jsem vrátit a koupit jiný.
provedení
velmi, ale opravdu velmi slabý výkon...
Kolem domu máme štěrk, do kterého padají listy břízy. Není možné je shrabávat. Tento přístroj nám pomáhá listí vyfoukat a následně vysát. Produkt je lehce ovladatelný, nevýhodou je krátká šňůra na připojení. Tuto skutečnost jsem v popisu přístroje nenašla.
Přístroj funguje perfektně, má silný motor.
WEB14