Obnovit stránku

G21 GA-TZ12-3.8M

4 350 Kč
4 149 Kč
3 429 Kč bez DPH

G21 GA-TZ12-3.8M

Žebřík Gardenax GA-TZ12-3.8M nebo štafle je praktický model pracovní pomůcky, který byl původně vyvinutý pro profesionály. Má dostatečně tuhou a stabilní konstrukci, která je vyrobena z lehkého hliníkového materiálu. Tento materiál snižuje celkovou hmotnost a zároveň umožňuje, aby unikátní konstrukci žebříku bylo možné složit do minimální možné úložné velikosti. Systém vysouvání žebříku s aretací délky umožňuje jakékoliv bezpečné nastavení délky žebříku a díky speciálnímu kloubu je možné žebřík jednoduchým způsobem přeměnit na štafle.
Tyto vlastnosti předurčují žebřík nejen pro profesionální použití, ale jeho využití se najde i v dílně, domácnosti nebo na zahradě. Uživatelé ocení všechny jeho špičkové užitné vlastnosti, například možnost snadného uložení žebříku ve složeném stavu. Tuto přednost ocení všichni, kdo ve své dílně nebo domácnosti bojují s nedostatkem prostoru. Žebřík má minimální požadavky na převoz a skladování!
S žebříkem není problém se přesouvat na vzdálená místa a nemusí se řešit problémy s dopravou žebříku ve velkých autech či jiných dopravních prostředcích. Všechny konstrukční prvky, stupnice a také pojistné zámky jsou provedeny podle ergonomických zásad a podporují jejich snadné, rychlé a bezproblémové použití.Žebřík má duralové profily, které mají vysokou pevnost a odolnost. Pořiďte si tento lehký, praktický a velmi oblíbený skládací teleskopický žebřík!
Teleskopický:
Ano
Materiál:
Hliník
Maximální délka rozloženého řebříku:
3,8 m
Délka složeného žebříku:
0,9 m
Výška štaflí:
1,9 m
Nosnost:
150 kg
Hmotnost:
16 kg 
4,6
Hodnotilo 28 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
8
uživatelských recenzí
3,40 %
reklamovanost
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Rozměry a hmotnost

Hmotnost 16 kg
Nosnost 150 kg
Složená délka 0,9 m
Max. délka 3,8 m

Vlastnosti

Typ Žebřík, Štafle
Materiál hliník
Kód:  AV001b3
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  GA-TZ12-3.8M
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB03