Obnovit stránku

Hecht 1683

2 590 Kč
2 140 Kč bez DPH

Hecht 1683

Dopřejte svému trávníku kvalitní růst, dostatek živin, vzduchu a slunečního světla. Vertikutátor HECHT 1683 je kvalitní elektrický provzdušňovač, který z trávníku odstraní travní plsť, zbytky rostlin a plevele. Tím podpoří skvělý příjem živin, vláhy a vzduchu. Prořezání travních výběžků podpoří tvorbu nových výhonků a trávník pak houstne a zmlazuje se.

Klíčové vlastnosti elektrického vertikutátoru Hecht 1683

  • Kvalitní elektrický vertikutátor od renomovaného výrobce
  • Doporučená plocha 1 000 m2
  • Kvalitní a výkonný elektrický motor 1 600 W
  • Pracovní záběr je 36 cm
  • 16 ocelových nožů 
  • Nastavení hloubky je možné v 6 stupních a to od -12 do 6 mm

Půdou projede jako máslem

Pravidelné provzdušňování, prováděné po zbytek sezóny, šetrně rozruší zhutnělou půdu, z trávy vyčeše zbytky po sečení a jiné nečistoty, tím odstraní neprostupný krunýř stařiny a zlepší výměnu půdních plynů a příjem vláhy. Vertikutátor Hecht 1683 má záběr 36 cm a je vhodný pro menší a střední zahrady do velikosti plochy cca 1 000 m2. Tento kombinovaný vertikutátor vybavený 16 noži z kvalitní oceli a válcem s ocelovými drátky nevyžaduje téměř žádnou údržbu.

Skvělá ergonomie

Šasi vertikutátoru je zhotoveno z odolného kovu, což napomáhá dosažení dlouhé životnosti. K provzdušňovači je dodáván koš o objemu 46 litrů s pohodlným madlem. Hloubka prořezávání se nastavuje jednoduše pomocí voliče v přední části vertikutátoru. Pro snadnou manipulaci je tělo vertikutátoru opatřeno ergonomickým madlem pro přenášení a také nastavitelným hlavním madlem, které lze složit pro lepší skladování. Samozřejmostí je i odlehčení pnutí přívodního kabelu.

5,0
hodnotilo 1 zákazníků
50+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Výkon 1 600 W
Šířka vertikutačního válce 36 cm
Sběrací koš Ano
Objem sběracího koše 46 l
Počet nožů 16

Druh pohonu

Druh pohonu Elektrický
Kód:  BOW999p
Prod. číslo:  HECHT1683
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB8