Obnovit stránku

Během svátku 28. 10. zůstává většina našich prodejen otevřena, ale nakoupit můžete i z pohodlí domova. Zboží vám totiž stále doručujeme zdarma.

Vážení zákazníci, varujeme před podvodnou SMS, která informuje o losování výhry. Tato SMS není zasílána společností Alza.cz. Prosíme, na tuto SMS nereagujte.

HECHT 530

899 Kč
743 Kč bez DPH

HECHT 530

Sháníte špičkovou techniku pro práci na zahradě? Elektrický strunový vyžínač Hecht 530 je vynikajícím řešením pro úpravu trávy okolo plotů, záhonů, ale také jiných obtížně přístupných míst, která ještě chcete doopravit po posečení. Zaujme již svým motorem, jehož příkon činí 550 W. Ten spolehlivě pohání strunovou hlavu. Svého nového majitele navíc příjemně překvapí svou vysokou účinností.

Klíčové vlastnosti

  • Vysoký výkon
  • Jednoduché spouštění, ovládání i čištění
  • Snadné přizpůsobení výšce obsluhy
  • Široké možnosti nastavení 
  • Poloautomatické odvíjení struny

Praktické ovládání

Elektrický strunový vyžínač Hecht 530 s pracovním záběrem 30 cm má široké možnosti nastavení a zároveň se jednoduše ovládá. Teleskopická rukojeť, nastavitelné madlo a úhel sekací hlavy jsou zárukou, že se vám bude pracovat naprosto skvěle, neboť jej lze snadno přizpůsobit výšce obsluhy. Poloautomatické odvíjení struny je navíc velkou výhodu při jejím opotřebení. Pokud se tedy chystáte zdokonalit péči o zahradu, zařízení by v žádném případě nemělo uniknout vaší pozornosti. 

4,7
hodnotilo 3 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Pohon

Druh pohonu Elektrický

Typ sekačky

Typ sekačky Strunová

Vlastnosti

Hmotnost 2,6 kg
Záběr 300 mm

Žací systém

Žací systém Struna

Příkon

Výkon 550 W
Kód:  BOW612
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  HECHT530
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB12