HECHT Electric Hedge Trimmer HECHT610
Specifications
Type
Type Reversible
Drive Electric
Dimensions
Minimum total length 610 mm
Bar length 680 mm
Blade spacing 24 mm
Maximum cutting diameter 24 mm