Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny od pondělí do soboty jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 374 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

Mech-stop extra silný odstraňovač 1kg

106 Kč
88 Kč bez DPH

Mech-stop extra silný odstraňovač 1kg

Mech pokrývající střechu nebo prorůstající obklady či dlažbou dokáže nadělat spoustu starostí. Problém s mechem dokonale vyřeší tento speciální přípravek na bázi kvartérních solí určený pro odstranění řas, mechů a lišejníků ze všech druhů střešních krytin. Mech-stop lze použít také na materiály, jako jsou pálené a betonové tašky, eternit, dále na betonové nájezdy, sokly, podezdívky skleníků, kamenné sokly, obklady a dlažby, náhrobní žulové a pískovcové kameny apod. Prostředek nezpůsobuje korozi zinkových ani měděných materiálů. Korozivní účinky na železo a ocel jsou srovnatelné s vodou.

Klíčové vlastnosti extra silného odstraňovače Mech-stop, 1 kg

  • Extra silný přípravek pro odstranění řas, mechů a lišejníků
  • Přípravek na bázi kvartérních solí
  • Mech-stop lze použít na nejrůznější materiály
  • Nezpůsobuje korozi zinkových ani měděných materiálů
  • Přípravek je okamžitě a snadno použitelný
  • Korozivní účinky na železo a ocel jsou srovnatelné s vodou
  • Ošetřit lze 20 - 30 m2 plochy z 1 kg koncentrátu

Hmotnost:
1 kg

Pracovní postup:
Podklad musí být suchý. Roztok nanášejte za suchého počasí štětcem, smetákem, stříkacím zařízením nebo zahradnickým postřikovačem. Odumřelý porost řas nebo mechů se uvolní působením povětrnostních vlivů, případně je možné ho odstranit mechanicky, například kartáčem nebo tlakovým čističem.

Upozornění:
Nelze aplikovat na mokrý nebo promrzlý podklad. Přípravek není určen k likvidaci mechů na zahradách nebo v zemědělství. Nepoužívat k ošetřování bazénů! Dráždí oči a kůži. Používejte biocidní přípravek bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte veškeré údaje uvedené na obalu výrobku nebo níže přiložené dokumentaci. Před použitím doporučujeme výrobek na vytipovaném podkladu vyzkoušet.

Kód:  METRU119
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  2700762
WEB7