Obnovit stránku

Montážní pěna 500ml ČS

129 Kč
107 Kč bez DPH

Montážní pěna 500ml ČS

Zajistěte si s montážní pěnou skvělý výsledek své usilovné práce. U této jednosložkové konstrukční pěny se můžete spolehnout na její vysokou přilnavost k materiálům, jako je například beton, zdivo, dřevo, kámen nebo polystyren či plasty. Montážní pěna dále dokáže dobře izolovat zvuk a teplo. Má skvělou plnící schopnost a její rozměrová struktura je velmi kvalitní. Montážní pěna ČS je skvělou volbou pro profesionály, ale i domácí kutily. Neobsahuje freony a můžete se s ní hravě pustit třeba do montáže okenních rámů či dveřních zárubní, vyplňování dutin mezi příčkami, podlahou a stropem, jádrech bytových domů, průchodu elektrického vedení, půdních prostor nebo koupelnových van a mnoho dalšího. Vytvořený spoj montážní pěnou je pak odolný v teplotách od -40 až do +90 °C.

Klíčové vlastnosti montážní pěny ČS, 500 ml

  • S montážní pěnou odvedete skvělý kus práce
  • Montážní pěna s vysokou přilnavostí k nejrůznějším materiálům
  • Jednosložková konstrukční pěna dobře izoluje zvuk a teplo
  • Montážní pěna se skvělou plnící schopností
  • Rozměrová struktura pěny je kvalitní
  • Montážní pěna ČS neobsahuje freony

Báze:
polyuretan

Konzistence:
pasta v aerosolovém rozprašovači

Barva:
zelená

Minimální šířka spáry:
10 mm

Maximální šířka spáry:
40 mm

Pracovní postup:
Před aplikací pěny je vhodné povrch navlhčit vodou z rozprašovače. Okolní plochy, které by ho mohly být znečištěny, je vhodné překrýt. Dózu důkladně protřepte minimálně třicetkrát. Následně odstraníme kryt a našroubujeme aplikační trubičku. Při nanášení držíme dózu dnem vzhůru a spáry vyplňujeme zespoda nahoru v množství 1/2 až 1/3 objemu spáry. Spáry širší než 40 mm vyplňujte ve vrstvách minimálně dvojitých, pokaždé po vytvrzená předchozí vrstvy. Spáru nepřeplňujte, protože pěna zvětší svůj objem asi o 60 %. Přebytečnou hmotu můžete po vytvrdnutí oříznout nožem.

Upozornění:
Montážní pěna není vhodná na materiály z polyetylenu, polypropylenu, teflonu a silikonu. Vytvrzená pěna není odolná proti UV záření a  je potřeba vyplněnou hmotu do 14 dnů až 3 měsíců podle sluneční expozice překrýt. Při nízkých teplotách je vhodné pěnu nebo spáry nahřívat. Montážní pěnu nenanášejte na podklady s námrazou.

5,0
Hodnotil 1 zákazník
50+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje

Kód:  METRU121
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  2708002
P-DC1-WEB18