Obnovit stránku

MOSH ERGO2 B2 Gel Layer - šedá / černá

829 Kč
685 Kč bez DPH

MOSH ERGO2 B2 Gel Layer - šedá / černá

Ergonomický podsedák MOSH ERGO2 B2 Gel Layer je ideálním pomocníkem všude tam, kde vám křesla či stoličky neposkytují dostatečně pohodlné a zdravé sezení. Druhá generace ergonomických doplňků navíc přichází s unikátním designem, který je doplněn funkčním materiálem, díky čemuž vám podsedák MOSH ERGO2 B2 dokáže výrazně zpříjemnit dlouhé sezení doma, na cestách či na pracovišti.


MOSH ERGO2 B2 Gel Layer

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

ZDRAVÍ A POHODLÍ

Ergonomické tvarování podsedáku MOSH ERGO2 B2 Gel Layer zabezpečí správnou podporu pro zdravé držení těla a poskytne vám potřebnou úlevu a regeneraci. Správným držením těla můžete předejít například bolestem zad, které plynou z dlouhodobého sezení v nesprávné pozici.

MOSH ERGO2 B2 MÁ GELOVOU VRSTVU

Druhá generace ergonomických doplňků ERGO2 se vyznačuje unikátním designem. Nadstandardní komfort zaručuje speciální gelová vrstva, která odvádí přebytečné teplo a udržuje tak optimální teplotu. I při velmi dlouhém sezení tak budete mít vždy dokonalé pohodlí bez pocitu přehřátí. Tvarování podsedáku MOSH ERGO2 B2 Gel Layer umožňuje jeho univerzální využití všude tam, kde potřebujete zpříjemnit dlouhé sezení. Velkou výhodou je snímatelný potah z průdušného materiálu s 3D strukturou a bavlněným lemem, který lze jednoduše vyčistit nebo vyprat v pračce.

MOSH ERGO2 B2 Gel Layer

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

MOSH ERGO2 B2 Gel Layer

PAMĚŤOVÁ PĚNA

Vysoce elastická paměťová pěna se dokáže individuálně přizpůsobit tělu, hmotnosti i tělesné teplotě. Velmi citlivě reaguje na teplo, a proto tlakové body netlačí, ale naopak se jim přizpůsobuje. Podsedák MOSH ERGO2 B2 tak poskytne správnou podporu vašemu tělu a zároveň umožní odpařování vlhkosti. Pěna je antibakteriální a vhodná i pro alergiky.

5,0
Hodnotilo 5 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
0,00 %
nízká reklamovanost

Parametry a specifikace

Rozměry

Hloubka 38 mm
Šířka 47 mm
Výška 9 mm

Materiál

Materiál podsedáku Gel, Paměťová pěna
Materiál potahu Perforovaný ze syntetických vláken
Barva Černá

Vlastnosti

Umístění Na židli
Ergonomie Protiskluzový

Rozměry

Výška 9 cm
Šířka 47 cm
Hloubka 38 cm

Typ

Typ příslušenství Podsedák na židli
Kód:  MSH524d
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  MSH-ERGB2-12
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB19