Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 586 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Archiv - Příslušenství k robotickým sekačkám

Upřesnit parametry
26 položek
LC/UPC-LC/UPC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 10m bílý simplex - Kabel pro dobíjecí stanice
LC/UPC-LC/UPC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 10m bílý simplex
Prodej skončil
Kabel pro dobíjecí stanice
Kärcher Adapter T - Adaptér
Kärcher Adapter T
Prodej skončil
Adaptér k robotickým sekačkám Kärcher
Robomow Domeček pro RX modely - Příslušenství
Robomow Domeček pro RX modely
Prodej skončil
Silná ochrana proti přímému slunci a dešti, snadná instalace
Robomow Sada širokých kol pro RC modely - Příslušenství
Robomow Sada širokých kol pro RC modely
Prodej skončil
Náhradní kola série RC
Robomow Sada širokých kol pro RS modely - Příslušenství
Robomow Sada širokých kol pro RS modely
Prodej skončil
náhradní kola série RS
Robomow Domeček pro RC modely - Příslušenství
Robomow Domeček pro RC modely
Prodej skončil
Silná ochrana proti přímému slunci a dešti, snadná instalace
Robomow Domeček pro RS modely - Příslušenství
Robomow Domeček pro RS modely
Prodej skončil
Silná ochrana proti přímému slunci a dešti, snadná instalace
Robomow Baterie pro RX modely - Nabíjecí baterie
Robomow Baterie pro RX modely
Prodej skončil
Nabíjecí baterie pro modely Robomow RX
Robomow Baterie pro RS 630, RS 635 - Příslušenství
Robomow Baterie pro RS 630, RS 635
Prodej skončil
Baterie pro RS 630, RS 635 - 6 Ah
Robomow Baterie pro RS modely - Nabíjecí baterie
Robomow Baterie pro RS modely
Prodej skončil
Nabíjecí baterie pro modely Robomow RS
Robomow Baterie pro RC modely - Nabíjecí baterie
Robomow Baterie pro RC modely
Prodej skončil
Nabíjecí baterie pro modely Robomow RC
Robomow Sada nožů pro RS modely - Příslušenství
Robomow Sada nožů pro RS modely
Prodej skončil
2ks nožů pro robotické sekačky série RS
Robomow Nůž pro RX modely - Příslušenství
Robomow Nůž pro RX modely
Prodej skončil
náhradní sada robotické sekačky série RX
Robomow Nůž pro RC modely - Příslušenství
Robomow Nůž pro RC modely
Prodej skončil
Sada obsahuje montážní / demontážní přípravek na nože
Robomow Základní stanice RX modely - Příslušenství
Robomow Základní stanice RX modely
Prodej skončil
pro robotické sekačky Robomow
Robomow Základní stanice pro RS modely - Příslušenství
Robomow Základní stanice pro RS modely
Prodej skončil
pro robotické sekačky Robomow
Robomow Základní stanice pro RC modely - Příslušenství
Robomow Základní stanice pro RC modely
Prodej skončil
pro robotické sekačky Robomow
Robomow Spojka drátu - Příslušenství
Robomow Spojka drátu
Prodej skončil
10ks spojek pro opravu nebo spojení drátů, stačí vsunout do svorky i s izolací a stlačit kleštěmi
Robomow Konektor obvodového drátu RC a RS modelů - Příslušenství
Robomow Konektor obvodového drátu RC a RS modelů
Prodej skončil
10ks konektorů
Robomow Obvodový drát (200m) - Obvodový drát
Robomow Obvodový drát (200m)
Prodej skončil
pro větší trávníky a další zóny, délka 200m
Robomow Obvodový drát (100m) - Obvodový drát
Robomow Obvodový drát (100m)
Prodej skončil
pro větší trávníky a další zóny, délka 100m
Robomow Konektory obvodového drátu RX - Příslušenství
Robomow Konektory obvodového drátu RX
Prodej skončil
3ks, pro připojení obvodového drátu ke stanici modelové řady Robomow RX
Robomow Sada kolíků - Kolíky
Robomow Sada kolíků
Prodej skončil
50ks, vhodné pro větší trávníky a další zóny
Robomow Čistič sečení pro RX modely - Příslušenství
Robomow Čistič sečení pro RX modely
Prodej skončil
Automatický čistič sečení pro modely RX k odstraňování nalepené trávy v prostoru sečení
P-DC1-WEB28