Obnovit stránku

RIWALL RRM 500 APP

Garance nejlepší ceny
Novinka
9 790,-

RIWALL RRM 500 APP

Robotická sekačka RIWALL RRM 500 APP dokonale poseká trávník za vás. Vhodná je pro trávníky do velikosti 500 m2. Můžete ji velmi jednoduše ovládat pomocí integrovaného displeje a tlačítek. Stejně tak si lze stáhnout do svého chytrého zařízení mobilní aplikaci a ovládat ji jejím prostřednictvím díky Bluetooth či Wi-Fi síti. Sekačku je tak možné na dálku zapnout, vypnout, poslat ji do stanice, zjistit stav baterie i informace, zda právě seká nebo se dobíjí. V aplikaci můžete také naprogramovat až 4 zóny sečení s různou mírou důležitosti v %, sestavit individuální plán sečení nebo stanovit, za jakou dobu po skončení deště má sekačka začít opět pracovat. Robotická sekačka RIWALL RRM 500 APP je vybavená bezuhlíkovým motorem PowerMax, který zajistí velmi tichý provoz.

RIWALL RRM 500 APP

Klíčové vlastnosti robotické sekačky RIWALL RRM 500 APP

 • Robotická sekačka vhodná pro trávníky do velikosti 500 m2
 • Velmi jednoduše se ovládá pomocí integrovaného displeje a tlačítek i aplikace
 • Sekačku je možné na dálku zapnout, vypnout, poslat ji do stanice, zjistit stav baterie i informace, zda právě seká nebo se dobíjí
 • V aplikaci lzenaprogramovat až 4 zóny sečení s různou mírou důležitosti v %, sestavit individuální plán sečení nebo stanovit, za jakou dobu po skončení deště má sekačka začít opět pracovat
 • Robotická sekačka RIWALL RRM 500 APP je vybavená bezuhlíkovým motorem PowerMax
 • Sama pozná, že je baterie vybitá a zajede automaticky do nabíjecí stanice
 • Disponuje dešťovým senzorem
 • Pokud narazí na překážku, absorbuje odpružený plášť většinu nárazu a inteligentní software nalezne cestu k objetí překážky
 • Díky manuálnímu stop systému je možné sekačku RIWALL RRM 500 APP okamžitě zastavit zmáčknutím velkého červeného tlačítka
 • Vybavená je také bezpečnostním kódem proti nechtěné manipulaci
 • Umožňuje snadné nastavení výšky střihu pomocí velkého kruhového ovladače na horní straně
 • Sekačka RIWALL RRM 500 APP zvládne až 15° stoupání
 • Nabízí oboustranně broušené nože, díky čemuž se jeden nůž může otočit 2krát 
 • Umožňuje také mulčování, v pravidelných intervalech sesekává konečky trávy
 • Barevné provedení: červeno-oranžovo-černé

Robotická sekačka RIWALL RRM 500 APP sama zajede do nabíjecí stanice

Sekačka RIWALL RRM 500 APP sama pozná, že je baterie vybitá a zajede tak automaticky do nabíjecí stanice, která je vybavená antikolozním systémem zamezujícím zablokování sekačky ve stanici. Do nabíjecí stanice zajede také v případě deště, neboť disponuje dešťovým senzorem. Pokud narazí na překážku, absorbuje odpružený plášť většinu nárazu a inteligentní software nalezne cestu k objetí překážky. Odpružený talíř sečení kopíruje nerovnosti terénu a chrání před poškozením.

RIWALL RRM 500 APP

Sekačku RIWALL RRM 500 APP můžete okamžitě zastavit stiskem tlačítka

Díky manuálnímu stop systému můžete v případě potřeby sekačku RIWALL RRM 500 APP okamžitě zastavit zmáčknutím velkého červeného tlačítka. Sekačka je vybavená také bezpečnostním kódem proti nechtěné manipulaci, bez jeho zadání nebude fungovat. Při zvednutí, naklopení nebo převrácení se automaticky vypne.

RIWALL RRM 500 APP

Sekačka RIWALL RRM 500 APP zvládne až 15° stoupání

Sekačka RIWALL RRM 500 APP umožňuje snadné nastavení výšky střihu pomocí velkého kruhového ovladače na horní straně. Výšku sečení lze nastavit v rozsahu 20 až 50 mm. Sekačka zvládne až 15° stoupání. Vybavená je silným motorem a pojezdovými koly se speciálním vzorkem. Baterie je osazená poslední generací elektroniky, hlídá tak precizní dobíjení každého článku a zabraňuje možnosti přehřátí. Na displeji sekačky RIWALL RRM 500 APP a diodě nabíjecí stanice je umístěná indikace stavu, která informuje o režimu sekačky a zda se právě nabíjí.

RIWALL RRM 500 APP

RIWALL RRM 500 APP dokáže i mulčovat

Robotická sekačka RIWALL RRM 500 APP disponuje vodotěsností IPX5. Je tak skvěle vodotěsná. Nabízí oboustranně broušené nože, díky čemuž se jeden nůž může otočit 2krát a zajistí tak 2krát větší výdrž na jednu sadu nožů. Sekačka umožňuje také mulčování, v pravidelných intervalech sesekává konečky trávy, které následně slouží jako bio hnojivo. Robotická sekačka RIWALL RRM 500 APP se skutečně dokonale postará o váš trávník.

Hmotnost:
5,5 kg

Záběr:

16 cm

Parametry a specifikace

Akumulátor

Doba provozu 90 min (1,5 h)
Doba nabíjení 180 min (3 h)
Počet akumulátorů 1
Kapacita akumulátoru 2 Ah
Napětí 20 V

Technická specifikace

Hmotnost 5,5 kg
Šířka záběru 16 cm
Počet nožů 3
Max. doporučená plocha 500 m2
Minimální výška sečení 20 mm
Maximální výška sečení 50 mm

Vlastnosti

Vlastnosti Mobilní aplikace, Detekce překážek
Připojení Bluetooth, Wi-Fi
Vymezení zón Obvodovým drátem

Zabezpečení

Bezpečnostní funkce a prvky Senzor náklonu
Kód:  GARPL118
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  39130049914

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB16