Results for: marimex florida
All from 278
MARIMEX Tarpaulin under the Pool 4,57m
999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pool Underlay - under swimming pools with a diameter of 4.57m, made of geotextile (200g/m2)
MARIMEX Orlando Cover 3,66 x 0,9 Pebbles
1,589,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pool Liner - indoor replacement for Orlando overhead pool, 0.3mm wall thickness, 0.3mm bottom thickness, soft PVC, pebble pattern - 76 Kč/1 m2
MARIMEX Pool Chemistry CHLOR KOMPLEX 5in1 1,6kg
499,-
Currently Unavailable
Pool Chemicals suitable for pools, PH regulation and flocculation, weight 1,6 kg - 312 Kč/1 kg
MARIMEX Aquamar Spa Defoamer 0,6l
Amazing Deal
99,-
Save 116,-
Currently Unavailable
Pool Chemicals suitable for whirlpools, defoamer, weight 0,65 kg - 152 Kč/1 kg
MARIMEX Pool for dogs, 80 cm
329,-
Currently Unavailable
Dog Pool - suitable for all breeds of dog, size: 20 cm × 80 × 20 cm, material: PVC
MARIMEX Cover for swimming pools - circle 3,6 m WINTER
1,297,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Swimming Pool Cover - for circular pools, suitable for pool diameter 4400 mm, material PE, fixing with cable with clamping lock, blue
MARIMEX Inflatable swimming pool TAMPA without accessories 3,66 x 0,91m - motif RATAN
1,589,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pool -, circular shape with a diameter of 3,66m, pool height: 0,91m, without filtration
G21 Cast Iron Plate for Florida BBQ Grill
1,490,-
Currently Unavailable
Grill Griddle - Cast iron plate G21 for grill G21 Florida BBQ. The sheet is made of quality cast iron, which is resistant to high temperatures and scratches. Each half of the plate...
Marimex Algae Stop+ 1 l
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pool Chemicals suitable for pools and whirlpools, anti algae, weight 1,05 kg - 218 Kč/1 kg
MARIMEX Pool vacuum cleaner, robotic RobotVac Orinoco
9,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pool Cleaner
MARIMEX Chlorine float with thermometer - orange
249,-
Currently Unavailable
Pool Accessories for dosing chlorine tablets, with thermometer and control grid
MARIMEX Inflatable swimming pool TAMPA without accessories 3,66 x 0,91m
1,490,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Pool -, circular shape with a diameter of 3,66m, pool height: 0,91m, without filtration
MARIMEX Swimming pool with structure ORLANDO without accessories 3,66 x 1,07m
6,990,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Pool -, circular shape with a diameter of 3,66m, pool height: 1,07m, without filtration
TOOMAX Garden storage box FLORIDA, volume 550 l, graphite
3,750,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Garden Bbox - capacity 550 l, 148×60×72cm
Marimex 396 cm 2021
5,290,-
Currently Unavailable
Trampoline diameter: 396 cm, weight capacity: 150 kg, 80 springs, with protective net, step ladder included, weight: 150kg, black and blue
Marimex Algae Stop+ 3 l
559,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pool Chemicals suitable for pools and whirlpools, anti algae, weight 3 kg - 186 Kč/1 kg
Marimex Protective net - trampoline Marimex 366 cm
999,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Protective Net Protective net - trampoline Marimex 366 cm
MARIMEX Cover sheet 2x4m
399,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Swimming Pool Cover - for 2×4 m Tahiti pools
Marimex Premium 244cm 2022
3,990,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Trampoline diameter: 244 cm, weight capacity: 50 kg, 48 springs, with protective net, step ladder included, weight: 40kg, black, silver and orange
MARIMEX Orlando Swimming Pool Film 4.57x1.07m
2,689,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pool Liner - for 4.57x1.07m Orlando swimming pools, replacement interior, made of soft PVC, blue - 85 Kč/1 m2
MARIMEX Pool Chemistry CHLOR STABIL 0,9kg
239,-
Currently Unavailable
Pool Chemicals suitable for pools, PH regulation, weight 0,9 kg - 266 Kč/1 kg
Marimex Protective net - trampoline Marimex 244 cm
799,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Protective Net Spare protective net for Marimex trampoline 244 cm, height: 150 cm.
MARIMEX Pool Chemistry SPA MINI tablets 0,5kg
189,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pool Chemicals suitable for whirlpools, disinfection and anti algae, weight 0,5 kg - 378 Kč/1 kg
MARIMEX Orlando 3,66 x 0,9 Mosaic Cover
1,589,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pool Liner - indoor replacement, for Orlando overhead pool, softened PVC - 76 Kč/1 m2