Results for: marimex tampa
All from 288
MARIMEX Cleaner 0,6 l
221,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pool Chemicals suitable for pools, disinfection, weight 0,6 kg - 368 Kč/1 kg
MARIMEX Pool Chemistry SPA pH minus 0,6kg
89,-
In stock 1 pcs at the supplier's
pH Regulator suitable for swimming pools, pH control, weight 0,6 kg - 148 Kč/1 kg
MARIMEX Folding pool for dogs 100 cm
299,-
Currently Unavailable
Dog Pool - suitable for medium-large breeds of dog, size: 30 cm × 100 × 100 cm, material: plastic
MARIMEX Cover for swimming pools - circle 4,6 m WINTER
1,464,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Swimming Pool Cover - for circular pools, suitable for pool diameter 5300 mm, material PE, fixing with cable with clamping lock, blue
MARIMEX Filter cartridge ZEOLIT, 20 kg
273,-
Currently Unavailable
Filter Media - natural material with filtering properties, captures and removes impurities, organic substances and other harmful particles from the water, non-toxic and does not...
MARIMEX Installation kit for pools
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hose Clip - the screw head is with cross groove, 4 pc(s) in package
MARIMEX Spare foil for Orlando pool 3,66 x 1,07m - blue
1,589,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pool Liner replacement for Orlando above ground pool - 70 Kč/1 m2
Marimex Spa Oxi Balance Starter Set
Great price
559,-
Save 40,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pool Chemicals suitable for whirlpools, multi-functional, weight 0,5 kg - 1,118 Kč/1 kg
MARIMEX Set of Patches for Swimming Pool Foil
Amazing Deal
53,-
Save 15.64
In stock 2 pcs at the supplier's
Pool Accessories - for repairs above and below water
MARIMEX Solar tarpaulin diameter 4,5m, blue-silver
1,190,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Solar Blanket - with a diameter of 4,5m - 75 Kč/1 m2
MARIMEX Swimming pool with structure FLORIDA 2,44 x 0,76 m, without accessories
1,890,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pool - reinforced construction, circular shape with a diameter of 2,44m, pool height: 0,76m, without filtration
Marimex Oxi Balance 0,9 kg powder
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pool Chemicals suitable for pools, disinfection, weight 0,9 kg - 443 Kč/1 kg
MARIMEX Pool Chemistry - Flake gel tablet 2in1
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pool Chemicals suitable for pools, flocculation and brightener, weight 0,1 kg - 990 Kč/1 kg
MARIMEX Pool shelter POOL HOUSE CABRIO 5 m
6,690,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Pool Shade - suitable for inground and above-ground pools with a diameter of 3.66 m, solid steel construction and waterproof material, is installed in the ground, the package...
MARIMEX Pool shelter POOL HOUSE CABRIO 5,5 m
6,990,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Pool Shade - suitable for inground and above-ground pools with a diameter of 4.57 m, solid steel construction and waterproof material, is installed in the ground, the package...
MARIMEX POOL HOUSE CONTROL roof for frame pools with a diameter of 3.05 m
3,990,-
Currently Unavailable
Pool Shade Pool House Control roofing is suitable for selected types of above ground frame pools with a diameter of 3.05 m. The Pool House Control design canopy turns your pool...
MARIMEX Solar Tarpaulin 2.0x4.0m
599,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Solar Blanket -, 2 × 4m - 75 Kč/1 m2
MARIMEX Oval cooling tub 125 × 75 × 77 cm black
2,390,-
Currently Unavailable
Cold Water Immersion Tub - oval shape, dimensions 125 × 75 × 77 cm, volume 620 l, 5-layer jacket (2× PVC, thermal insulation made of combed cotton, waterproof jacket), resistance...
MARIMEX Swimming pool with structure FLORIDA without accessories 3,66 x 1,22m
3,990,-
Currently Unavailable
Pool - reinforced construction, circular shape with a diameter of 3,66m, pool height: 1,22m, without filtration
MARIMEX Aroma fragrance for whirlpool - lavender, 250 ml
299,-
Currently Unavailable
Spa Fragrance - lavender aroma, relaxing effect, volume 250 ml, suitable for massage pool - 1,196 Kč/1 l
Marimex Jumping surface - trampoline Marimex 244 cm
599,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Jumping Surface for Marimex 244 cm trampoline; for 48 springs; diameter of the jumping surface: 203 cm
MARIMEX Massage Belt
99,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Massage Belt - double-sided, ramie/cotton material
MARIMEX Hose in hose reel O 5/4" (32 mm) - pack of 5 m, black
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pool Hose - length 5 m, diameter 5/4", weight 0,75 kg, black