Results for: marimex florida
All from 278
Marimex Jumping surface - trampoline Marimex 366 cm - diameter 318 cm (from 2016)
1,199,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Jumping Surface for Marimex 366 cm trampoline and Marimex Premium 366 cm trampoline; for 72 springs; diameter of the jumping surface: 318 cm
MARIMEX Massager oval wood
98,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Body Brush normal skin type, wood material, massage, lowers blood pressure and cellulitis effect, brown colour, arm strap
MARIMEX Hanging skimmer for pool Tampa
405,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Skimmer for MARIMEX TAMPA inflatable swimming pools, hanging on the top of the pool
MARIMEX Aroma fragrance for whirlpool - citrus wood, 250 ml
299,-
Currently Unavailable
Spa Fragrance - aroma lemon and woody notes, relaxing effect, volume 250 ml, suitable for massage pool - 1,196 Kč/1 l
MARIMEX Pool Chemistry SPA pH plus 0,4kg
79,-
Currently Unavailable
pH Regulator suitable for swimming pools, pH control, weight 0,4 kg - 198 Kč/1 kg
MARIMEX Solar sail for swimming pools 3,66 × 5,48 m
990,-
Currently Unavailable
Solar Blanket -, 3,66 × 5,48m - 49 Kč/1 m2
MARIMEX Adapter for connecting the vacuum cleaner to Tampa/Intex pools
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pool Accessories for connecting a pool vacuum cleaner to the filtration, diameter 32 mm (5/4")
MARIMEX Aroma fragrance for whirlpool - pine, 250 ml
299,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Spa Fragrance - pine aroma, relaxing effect, volume 250 ml, suitable for massage pool - 1,196 Kč/1 l
MARIMEX Solar sail for swimming pools Tahiti 2,74 × 5,49 m
790,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Solar Blanket -, 2,74 × 5,49m - 53 Kč/1 m2
MARIMEX Hose in hose reel O 5/4" (32 mm) - pack of 5 m, blue
399,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pool Hose - length 5 m, diameter 5/4", weight 1,2 kg, blue
Marimex Spa Oxi Balance 0,5 kg powder
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pool Chemicals suitable for whirlpools, disinfection, weight 0,5 kg - 598 Kč/1 kg
MARIMEX Pool steps, height 0,91 m, grey
1,490,-
Currently Unavailable
Pool Ladder - for above-ground pools, maximum pool height 0.91 m, load capacity 100 kg, removable steps, material plastic and steel,, dimensions 117.3 × 68 × 82.7 cm (H×W×D),...
MARIMEX Swimming pool with structure ORLANDO without accessories 3,66 x 0,91m
4,990,-
In stock > 5 pcs
Pool -, circular shape with a diameter of 3,66m, pool height: 0,91m, without filtration
MARIMEX Electronic tester for pH and Cl
Amazing Deal
699,-
Save 100,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
PH Tester to determine the chlorine content (Cl 0.2-3.0 ppm) and pH status (pH 5.5-9.0 ppm), power supply 1x AA battery, calibration kit included - 2,330 Kč/1 kg
MARIMEX Protective cover - for circular bathtubs Mspa for 6 persons
1,290,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Hot Tub Cover A protective cover that protects the hot tub from strong sunlight and rain.
Dimensions of the cover: 215 x 70 cm.
It is made of elastic nylon. This cover protects...
MARIMEX Aroma fragrance for whirlpool - eucalyptus, 250 ml
329,-
Currently Unavailable
Spa Fragrance - aroma eucalyptus, relaxing effect, volume 250 ml, suitable for massage pool - 1,316 Kč/1 l
Papo Florida Turtle
179,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Figure - 5,3 cm height, material: plastic, from 3 years
MARIMEX Protective cover for whirlpool Aquamar 4002, inflatable
990,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Hot Tub Cover Inflatable square cover for whirlpool Aquamar 4002. The cover reduces cooling and evaporation of water.
MARIMEX Swimming pool with structure ORLANDO PREMIUM without accessories 5,48 x 1,22m
14,990,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Pool -, circular shape with a diameter of 5,48m, pool height: 1,22m, without filtration
MARIMEX Swimming pool with structure ORLANDO PREMIUM DL without accessories 3,66 x 7,32 x 1,22m
24,990,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Pool -, oval bottom, pool height: 1,22m, size: 3,66 × 7,32m, without filtration
MARIMEX Protective cover - for round bathtubs Mspa for 4 persons
1,190,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Hot Tub Cover A protective cover that protects the hot tub from strong sunlight and rain.
Dimensions of the cover: 190 x 70 cm.
It is made of elastic nylon. This cover protects...
MARIMEX Cover Supreme for circular pools 5,48 m
1,490,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Swimming Pool Cover - for circular pools, suitable for pool diameter 6.2 m