Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

WEIKI Probiotika weiki pro pokojovky (250 litrů zálivky)

Novinka! Nedělní objednávky doručíme již dnes nebo v pondělí (Jak si vyberete :)
245 Kč
202 Kč bez DPH

WEIKI Probiotika weiki pro pokojovky (250 litrů zálivky)

Probiotika WEIKI jsou stvořená přímo na míru pokojovým květinám a rostlinám. Díky přátelským bakteriím, které se v hnojivu ukrývají, se květiny lépe smíří s omezeným prostorem. Ke květinám se při použití probiotik dostane z půdy maximum živin, budou tak více růst i kvést. Stačí aplikovat hnojivo jednou za 10 dní a prvních výsledků se dočkáte už za 5 týdnů. Probiotika dodají květinám a rostlinám zdraví, sílu i vitalitu.Klíčové vlastnosti probiotik pro pokojovky WEIKI (250 litrů zálivky)

 • Probiotika určená pro pokojové květiny a rostliny
 • Udržují rovnováhu mezi dobrými a špatnými mikroorganismy
 • Zlepšují prodyšnost, strukturu i kvalitu půdy
 • Povzbuzují rostliny k růstu
 • Pokojové rostliny se lépe smíří s omezeným prostorem
 • Probiotika WEIKI zvyšují množství listů i květů
 • Obsahují směs několika kmenů přátelských bakterií
 • WEIKI jsou čistě přírodní a bez GMO
 • Schválené pro ekologické pěstitelství
 • Balení vystačí na přípravu 250 l zálivky
 • Velmi snadné použití
Probiotika weiki pro pokojovky

BIO kvalita

Probiotika WEIKI jsou díky svému složení ideální pro vaší zahradu. Vše, co na zahrádce vypěstujete bude BIO bez nežádoucí chemie. Užívat si tak můžete svou úrodu plnou chuti a vitamínů.

Probiotika weiki pro pokojovky

100% ekologický výrobek

Společnost WEIKI dbá na životní prostředí a produkty mají pozitivní dopad na zdraví člověka, zvířat, rostlin i půdy. Veškeré produkty získaly certifikát Schváleno pro ekologické zemědělství a pěstování.

Probiotika weiki pro pokojovky

WEIKI má vědecky ověřené účinky

Probiotika WEIKI jsou neustále podrobovány vědeckým výzkumům  a testům, takže máte jistotu, že opravdu fungují. 

Probiotika WEIKI zvýrazňují vůni květů

Probiotika WEIKI jsou kultury mikroskopických organismů, které udržují rovnováhu mezi dobrými a špatnými mikroorganismy v rostlinách i v půdě. Zlepšují tak prodyšnost, strukturu i kvalitu půdy, pomáhají půdě vázat vodu i živiny, povzbuzují rostliny k růstu, díky čemuž jsou vitálnější. WEIKI rovněž napomáhají rostlinám vzdorovat proti škůdcům, mrazu i suchu, podporují zdraví a imunitu rostlin a současně snižují šíření plísní a patogenů. Probiotika zvyšují množství listů i květů a zvýrazňují jejich vůni. Jsou přitom čistě přírodní, bez GMO a schválené také pro ekologické pěstitelství.

WEIKI obsahují směs přátelských bakterií

Součástí probiotik je směs několika kmenů přátelských bakterií. Mezi nimi nechybí Lactobacillus casei posilující imunitu a zvyšující odolnost rostlin proti infekcím a bakteriím i Lactobacillus rhamnosus, který rostliny učí vyrovnávat se s rozmary počasí. Lactobacillus paracasei zvyšuje odolnost rostlin, zatímco lactobacillus plantarum účinně likviduje patogenní bakterie. Lactobacillus hilgardii se stará o čištění a podporuje látkovou výměnu, lactobacillus parabuchneri snižuje teplotu půdy a enterococcus durans zase vytváří užitečnou mikroflóru v půděDíky probiotikám WEIKI budou vaše květiny krásné, zdravé a jejich květy úžasně voňavé.

Použití probiotik WEIKI:
Lahvičku vyndejte z tuby a dobře protřepejte. Doporučené dávkování je jedno víčko na 7 litrů vody. Zálivku následně aplikujte přibližně jednou za 10 dní.

Balení vystačí na přípravu:
250 l zálivky

4,0
Hodnotil 1 zákazník
100+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
0,00 %
nízká reklamovanost

Parametry a specifikace

Složení

Složení vícesložkové

Určení

Určení balkónové květiny
Kód:  WEIKI005
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  0005
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB14