Obnovit stránku

HOBOT 188

Akční cena
Skladem > 5 ks
6 990 Kč
5 777 Kč bez DPH

Jistě také znáte ten nepříjemný pocit, když musíte umývat okna, zrcadla nebo dlaždičky ve vaše domě či bytě. Náročná práce trvající hodiny bez jediného slova uznání. Této hororové scéně je však konec! Přinášíme vám malého pomocníka, který elegantně vyřeší tuto povinnost za vás. Jistě oceníte fakt, že zatímco HOBOT 188 pracuje, vy si můžete užívat šálek dobré kávy v pohodlí vaší pohovky.

Klíčové vlastnosti

  • Samostatný robot čistič
  • Autopilot sám řídí čištění
  • Může být využito i v režimu přímého ovládání
  • UPS baterie zajišťují chod i bez přívodu energie
  • Šetrné utěrky z mikrovlákna
  • Robot si poradí při čištění s mnoha druhy ploch

Samostatnost především

Robot je vybaven jedinečným GYRO senzorem, jenž zajišťuje jeho naprostou samostatnost při práci. Al-Technology 2.0 kontroluje pohyb zařízení po oknech, zrcadlech, obkladech nebo zdvojených oknech tak, aby produkt zvládl veškerý pohyb bez pomoci, funguje vlastně jako takový autopilot. Pokud nebudete potřebovat umýt celé okno, můžete vzít zařízení do svých rukou a pomocí ovladače jej nasměrovat kam zrovna potřebujete. V případě výpadku elektrické energie robot zůstane v provozu díky záložní UPS baterii. Proto se nemusíte bát o svou bezpečnost a investované peníze. Zařízení samo nikdy nespadne na zem.

Čistota bez námahy

Stisknutím jediného tlačítka uvedete produkt do aktivního režimu a pak si už jen užíváte, jak se vaše mdlá okna mění v naleštěné plochy, které vám bude závidět nejeden soused. Zařízení snadno traverzuje po povrchu čištěné plochy a bez zanechání jediné šmouhy ho pomocí utěrky z mikrovlákna čistí. Utěrky se dají snadno vyprat,a znovu použít, což šetří naše životní prostředí. Tento systém účinně zachycuje prach a další nečistoty a poradí si i s povrchem v zákoutích oken. Technologie Single-Side-Cleaning zajišťuje čištění skel jakékoli tloušťky a různých druhů povrchů.

4,6
hodnotilo 11 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení
Typ baterie Li-ion
Barva Bílá
Typ vysavače Robotický
Hlučnost 67 dB
Typ produktu Robotický uklížeč na okna
Kód:  IC260d
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  HB188
Odkazy: Stránky výrobce