HOME ELEMENTS
Zboží značky HOME ELEMENTS umíme doručit ještě v den objednávky! Většinu produktů máme skladem, takže nemusíte na nic čekat. Vytvořte objednávku z pohodlí domova a nechte si ji dovézt na vaši adresu, do AlzaBoxu nebo na jednu z našich poboček. Proč ještě nakupovat na Alza.cz?
Pokračovat
Vše z 104
Home Elements Porcelánový hrnek 500 ml, Levandule
489,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Hrnek materiál porcelán, 500 ml, barva bílá, růžová, fialová a zelená
Home Elements Sada dvou porcelánových šálků 270 ml s podšálky, Levandule
749,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Šálek na cappuccino a čaj - materiál porcelán, objem 270 ml, vhodný do myčky, fialová barva 4 ks v balení - 187 Kč/1 ks
Home Elements Sada 6 ks - šálky 250 ml s podšálky a lžičkami, Klimt, Polibek tmavý
1 999,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Sada šálků na čaj - s podšálky, materiál porcelán, objem 250 ml, vhodné do myčky, bílá, černá a zlatá barva 18 ks v balení - 111 Kč/1 ks
Home Elements Coffee šálek s podšálkem, 250 ml, set 6 ks
749,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Sada šálků na čaj - s podšálky, materiál porcelán, objem 250 ml, vhodné do myčky i mikrovlnné trouby, bílá barva 6 ks v balení - 125 Kč/1 ks
Home Elements Porcelánový hrnek 400 ml, Klimt, Polibek tmavý
210,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Hrnek materiál porcelán, 400 ml, barva bílá, černá a zlatá, 1 ks v sadě - 210 Kč/1 ks
Home Elements Sada 2 kusů porcelánových hrnků 270 ml s podšálky, Růže
749,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Sada šálků na čaj - s podšálky, materiál porcelán, objem 270 ml, vhodné do myčky, bílá a růžová barva 2 ks v balení - 375 Kč/1 ks
HOME ELEMENTS Talíř s náčiním na dort 35 cm Klimt - Polibek tmavý
574,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Podnos - hranatý, porcelánový, rozměry 22 × 342 × 247 mm (v × š × h), odolné proti poškrábání a vhodné do myčky
Home Elements Porcelánový hrnek 360 ml s podtáckem, Levandule
529,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Hrnek materiál porcelán, 360 ml, barva bílá, fialová a zelená, 2 ks v sadě - 265 Kč/1 ks
Home Elements Hrnek 500 ml, Klimt, Polibek černý
293,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Hrnek materiál porcelán, 500 ml, barva bílá, černá a zlatá, 1 ks v sadě - 293 Kč/1 ks
Home Elements porcelánový hrnek 400 ml, Mucha Zima
239,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Hrnek materiál porcelán, 400 ml, barva bílá, 1 ks v sadě - 239 Kč/1 ks
Home Elements Porcelánový talíř se lžící na dort růže
499,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Podnos - kulatý, porcelánový, rozměry 270 × 270 mm (š × h), odolné proti poškrábání
Home Elements Porcelánový hrnek 350 ml, Klimt Polibek černý
179,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Hrnek materiál porcelán, 350 ml, barva bílá, černá a zlatá, 1 ks v sadě - 179 Kč/1 ks
Home Elements Porcelánový hrnek se lžičkou 280 ml, Klimt Polibek černý
195,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Hrnek materiál porcelán, 280 ml, barva bílá, černá a zlatá
Home Elements Porcelánový kulatý talíř se lžící na dort, Levandule
499,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Talíř - porcelánový, vhodný do myčky, vícebarevný, servírovací, na dorty, kulatý, retro design, květinový motiv, průměr 27 cm, 2 kusy, 1 mělký talíř
HOME ELEMENTS Porcelánový hrnek - Písmeno T
99,-
Skladem > 20 ks u dodavatele
Hrnek materiál porcelán, barva bílá, černá a zlatá
Home Elements Porcelánový hrnek 360 ml s podtáckem, Růže
529,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Hrnek materiál porcelán, 360 ml, barva bílá, růžová a zelená, 2 ks v sadě - 265 Kč/1 ks
Home Elements Porcelánový šálek s podšálkem 250 ml, Levandule
459,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Šálek na čaj - s podšálkem, materiál porcelán, objem 250 ml, vhodný do myčky, bílá a fialová barva 2 ks v balení - 230 Kč/1 ks
Home Elements Sada dvou šálků 280 ml se lžičkami, dekor růže
629,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Hrnek materiál porcelán, 280 ml, barva bílá, červená a růžová, 4 ks v sadě - 157 Kč/1 ks
HOME ELEMENTS Porcelánový hrnek - Písmeno F
99,-
Skladem 5 ks u dodavatele
Hrnek materiál porcelán, barva bílá, černá a zlatá
HOME ELEMENTS Porcelánový hrnek - Písmeno E
99,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Hrnek materiál porcelán, barva bílá, černá a zlatá, 1 ks v sadě - 99 Kč/1 ks
HOME ELEMENTS Tác a lopatka na dort, Klimt
949,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Podnos - 1× tác, 1× lopatka, materiál New bone porcelán, nevhodná do myčky a mikrovlnné trouby
Home Elements Sada dvou šálků 250 ml s podšálky a lžičkami, Růže
859,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Sada šálků na čaj - s podšálky, materiál porcelán, objem 250 ml, vhodné do myčky, bílá, červená a růžová barva 2 ks v balení - 430 Kč/1 ks
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Alza