Obnovit stránku

Honeywell Lyric C2 Wi-Fi Bezpečnostní kamera, Geofence

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
3 019 Kč
2 495 Kč bez DPH

Honeywell Lyric C2 Wi-Fi Bezpečnostní kamera, Geofence

Zachytí každý důležitý moment ve vysokém rozlišení

Bezpečnostní WiFi kamera Honeywell Lyric C2 se postará o dokonalý dohled nad domácností během vaší nepřítomnosti. Kamera nepřetržitě zaznamenává obraz ve Full HD rozlišení a v případe jakéhokoli podezřelého pohybu či zvuku okamžitě odešle upozornění na vaše mobilní zařízení. Toto zařízení navíc dokáže detekovat mnoho výstražných zvuků a včas vás upozornit na případná rizika. Rozpozná např. pláč dítěte či alarmy kouře nebo oxidu uhelnatého. Ihned vám odešle upozornění na váš telefon a umožní vám rychle jednat.


Honeywell Lyric C2 Wi-Fi

Režim nočního vidění

Speciální režim nočního vidění umožní kameře zaznamenávat obraz i v úplné tmě a to na vzdálenost až 10 metrů. Již vás nepřekvapí žádná nezvaná noční návštěva. Vždy budete mít dokonalý přehled o dění ve sledovaném prostoru 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Honeywell Lyric C2 Wi-Fi

4 nastavitelné výstražné zóny

Kamera umožňuje nastavit čtyři speciální zóny pro zvýšení citlivosti kolem oken nebo dveří. Rovněž dokáže ignorovat pohyby na pozadí např. u stropních ventilátorů, díky čemuž se eliminují falešná upozornění a vy se tak soustředíte pouze na opravdová bezpečnostní rizika.

Honeywell Lyric C2 Wi-Fi

Široký úhel záběru

Kamera Honeywell Lyric C2 poskytuje křišťálově čistý záznam obrazu ve Full HD rozlišení. Díky širokému zornému úhlu 145° není nutné její natáčení či naklápění. Navíc můžete nastavit až šestinásobné přiblížení, takže vám neuteče žádný detail.

Honeywell Lyric C2 Wi-Fi

Bezpečné ukládání do cloudu

Zdarma získáte přístup ke zabezpečenému cloudovému úložišti, které umožňuje streamovat a stahovat záznamy za posledních 24 hodin. Kamera navíc ukládá záznamy na 8GB SD kartu, která funguje jako záloha, když není k dispozici připojení k Wi-Fi.

Honeywell Lyric C2 Wi-Fi

Obousměrný přenos zvuku

Díky šikovné funkci obousměrného přenosu zvuku můžete zůstat v kontaktu s rodinou či zlobivými domácími mazlíčky, ať se nacházíte kdekoli. S kamerou Lyric C2 můžete sledovat živý obraz a současně hovořit s kýmkoli, kdo se právě nachází poblíž kamery.

Honeywell Lyric C2 Wi-Fi

Funkce geolokace

Mobilní aplikace Honeywell Home využívá GPS geolokaci pro zjištění, zda se momentálně nacházíte v domě, nebo ne. V případě, že dům opustíte, se kamera automaticky zapne a po vašem návratu se zase vypne. Nemusíte si tedy dělat starosti, zda jste zařízení před vašim odchodem aktivovali.


Chytrá mobilní aplikace Honeywell Home

Díky mobilní aplikaci Honeywell Home můžete ovládat kameru Lyric C2 kdykoli a odkudkoli pomocí vašeho chytrého telefonu či tabletu. Aplikace je dostupná pro zařízení Android a iOS. Pro zprovoznění stačí kameru připojit do zásuvky, aplikace si ji sama vyhledá a provede vás jednoduchým procesem nastavení. Poté již můžete sledovat živý přenos z kamery a přijímat upozornění v případě hrozícího nebezpečí. Zařízení je navíc možné jednoduše ovládat hlasem prostřednictvím hlasových služeb Amazon Echo a Alexa.


4,0
Hodnotilo 13 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
70 %
zákazníků doporučuje
2
uživatelské recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Připojení

Připojení Bluetooth , WiFi

Konektivita

Podporované OS Android , iOS
Kompatibilita Amazon Alexa
Napájení Ze sítě

Vlastnosti

Použití vnitřní
Rotace Ne
Noční vidění Ano
Funkce digitální zoom, detekce pohybu, detekce zvuku, vestavěný mikrofon, vestavěný reproduktor, cloud platforma

Video

Maximální rozlišení 1920 × 1080 px
Max. dosvit nočního vidění 10 m
Zorný úhel 145 °
Typ snímače CMOS

Vstupy a výstupy

Rozhraní MicroSD/SDHC slot, WiFi
Slot pro paměťovou kartu MicroSDXC
Max. velikost SD karty 64 GB

Rozměry

Šířka 65 mm
Výška 117 mm
Hloubka 65 mm

Využití

Rozšiřitelnost Uzavřený systém
Oblast využití Zabezpečení
Kód:  HW18Q301
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  HAWCIC2E
P-DC1-WEB17