Obnovit stránku

HOOVER H5DPB696AMBC/1-S

+ 20 let záruka na invertorový motor po registraci
Zobrazit alternativy
Příslušenství ke zboží

Nevyhovují vám alternativy?

Vybírejte z celé nabídky

HOOVER H5DPB696AMBC/1-S

Haier
Candy
Hoover
Pračka se sušičkou HOOVER H5DPB696AMBC/1-S

Pračka se sušičkou
HOOVER H5DPB696AMBC/1-SH-WASH 550

Pračka se sušičkou HOOVER H5DPB696AMBC/1-S H-WASH 550 vám zajistí dokonalé výsledky při praní a sušení vašeho prádla. Pračka se sušičkou je vybavena výkonným bezkartáčovým motorem ECO-POWER INVERTER a pečujícími cykly, které se šetrně a účinně postarají o vaše prádlo. Při pracím cyklu dosahuje spotřebič skvělé energetické třídy A. Vše můžete pohodlně ovládat pomocí chytré aplikace hOn či pomocí přehledného dotykového displeje. Aplikace vám pomůže vybrat ten nejvhodnější cyklus a certifikovaný Woolmark Apparel Care se postará o šetrné sušení vlny. HOOVER H5DPB696AMBC/1-S H-WASH 550 nabízí senzorové sušení se 3 úrovněmi. S technologií Eco Doser máte vždy dokonale vypočítané doporučení množství detergentu.

Pračka se sušičkou HOOVER H5DPB696AMBC/1-S

Klíčové vlastnosti pračky se sušičkou prádla
HOOVER H5DPB696AMBC/1-S H-WASH 550

Eco Power Inverter motor

Konektivita Wifi + Bluetooth

Auto Care - automatický program

Aplikace hOn

Eco Doser

Pečující cykly

Kg Mode Plus

Parní funkce

Hlasoví asistenti Alexa a Google Asssistant 

Tři úrovně automatického senzorového sušení

Perfektní výkon pračky se sušičkou HOOVER H5DPB696AMBC/1-S H-WASH 550

HOOVER H5DPB696AMBC/1-S H-WASH 550 je skvělý pomocník do každé domácnosti. Navíc můžete pračku se sušičkou ovládat pomocí aplikace hOn.

Pračka se sušičkou HOOVER H5DPB696AMBC/1-S

HOOVER nabízí vysoký výkon

Nová řada praček Hoover H-WASH 550 disponuje výkonným a odolným ECO-POWER INVERTER motorem. Bezkartáčový motor pracuje s permanentními magnety a snižuje vibrace. Dokonce je 4krát odolnější, díky čemuž vám zaručí dlouhou životnost pračky se sušičkou HOOVER H5DPB696AMBC/1-S H-WASH 550. Bezkartáčový motor se postará o to, aby bylo prádlo lépe rozložené, díky čemuž zajistí perfektní výsledky prosušení. Prádlo tak vytáhnete krásně čisté a méně pomačkané. Motor zároveň pracuje velmi tiše, takže je pračka se sušičkou vhodná i do obývacích pokojů spojených s kuchyní.

Pračka se sušičkou HOOVER H5DPB696AMBC/1-S

Bezdotykové připojení k WiFi

Ovládání pračky se sušičkou HOOVER H5DPB696AMBC/1-S H-WASH 550 nebylo nikdy snazší. Můžete ji pohodlně ovládat pomocí chytré aplikace hOn, která je snadno dostupná pro Android i iOS. Pomocí aplikace lze velmi snadno zkontrolovat stav pračky, i přesto, že se nacházíte v práci. Zjistit můžete také všechny potřebné údaje o spotřebě či údržbě. Nechybí také možnost dokonalého nastavení, které vám doporučí prací prostředek pro vaši náplň a mnoho dalších tipů

Pračka se sušičkou HOOVER H5DPB696AMBC/1-S

Aplikace vám pomůže vybrat ten nejvhodnější cyklus

Skvělou vychytávkou pračky se sušičkou HOOVER H5DPB696AMBC/1-S H-WASH 550 je možnost propojení s mobilní aplikací, která vám navrhne ten nejlepší program pro vaše oděvy. Jednoduše stačí vyfotit váš oděv a naskenovat štítek, který je vždy přišitý uvnitř oděvu. Všechny potřebné informace o vašem oděvu tak máte zaznamenány v aplikaci. Kdykoliv se tedy můžete podívat na kolik stupňů se má dané oblečení prát. Aplikace hOn vám tak pomůže vybrat ten nejvhodnější program.

Pračka se sušičkou HOOVER H5DPB696AMBC/1-S

Hlasoví asistenti pro snadnou komunikaci s pračkou HOOVER

Mimo aplikaci můžete pračku HOOVER H5DPB696AMBC/1-S H-WASH 550 ovládat také prostřednictvím hlasových asistentů pro chytrou domácnost jako je Amazon Alexa a Google Assistant. Ovládání je dostupné v angličtině, italštině, francouzštině, španělštině, němčině a ruštině.

Pračka se sušičkou HOOVER H5DPB696AMBC/1-S

Praktický program Auto Care pračky se sušičkou H-WASH 550

Pračka se sušičkou HOOVER H5DPB696AMBC/1-S H-WASH 550 nabízí také praktický program Auto Care, který automaticky přizpůsobí sušení podle množství náplně a typu tkaniny, díky čemuž dosáhne perfektních výsledků, aniž by poškodil či poničil vlákna. Poté, co program spustíte, automaticky detekuje měkkost vláken a velikost náplně. Následně vyhodnotí a nastaví délku cyklu, pohyby bubnu a potřebnou úroveň vysušení.

Pračka se sušičkou HOOVER H5DPB696AMBC/1-S

Vypočte množství detergentu

Pračka se sušičkou HOOVER H5DPB696AMBC/1-S H-WASH 550 vám nabídne možnost vypočítání doporučeného množství detergentu. Stačí jednoduše zvolit funkci Eco Doser a motor v kombinaci s inteligentním algoritmem AI zjistí aktuální hmotnost náplně, a na základě toho stanoví na displeji doporučené množství pracího prostředku podle úrovně znečištění a typologie zvoleného cyklu.

Pračka se sušičkou HOOVER H5DPB696AMBC/1-S

HOOVER nabízí řadu pečujících pracích cyklů

Pračka se sušičkou HOOVER H5DPB696AMBC/1-S H-WASH 550 je vybavena pečujícími pracími cykly, které se perfektně postarají o vaše prádlo. Auto Care prací cyklus automaticky přizpůsobí průběh praní kapacitě a typologii zatížení s maximální péčí a s dokonalými výsledky již při 30 °C. To vše díky perfektnímu smísení vody a detergentu. Pro rychlé praní s vysokou úrovní péče zajisté využijete prací cyklus All in one. (59 min na 40 °C). Už žádné zbytečné plýtvání energiemi. Cyklus rychlé péče vám nabídne rychlé a efektní praní za 14, 30 nebo 44 minut na 30 °C. Pokud potřebujete šetrnou péči pro vaše jemné oděvy a vlnu, vyzkoušejte prací cyklus jemné péče, který pere na 20 °C.

Pračka se sušičkou HOOVER H5DPB696AMBC/1-S

Pračka HOOVER H-WASH 550 šetří spotřebu vody a energie

Pračka se sušičkou HOOVER H5DPB696AMBC/1-S H-WASH 550 se dokáže přizpůsobit množství náplně tak, aby zajistila co nejlepší výsledky. Díky tomu zvýší až o 60 % svou účinnost a šetří spotřebu vody a energií. Vaše prádlo bude jemné a krásně čisté.

Pračka se sušičkou HOOVER H5DPB696AMBC/1-S

Parní funkce pro hygienicky čisté prádlo

Pračka se sušičkou HOOVER H5DPB696AMBC/1-S H-WASH 550 disponuje párou, která dokáže oživit vaše prádlo, odstranit zápach a zároveň desinfikovat. Parní funkce rozptýlí páru uvnitř bubnu a uvolní vlákna. Díky tomu pomáhá odstranit veškeré nečistoty a skvrny, které se na prádle nacházejí. Prádlo je tak velmi snazší vyžehlit a u některých tkanin to není ani zapotřebí. No nezní to úžasně?

Pračka se sušičkou HOOVER H5DPB696AMBC/1-S

HOOVER H5DPB696AMBC/1-S s dotykovým displejem

Abyste měli naprostý přehled o všech programech a funkcích, je pračka se sušičkou HOOVER H5DPB696AMBC/1-S H-WASH 550 vybavena přehledným dotykovým displejem, který je v češtině či slovenštině. Ovládání je intuitivní a zvládne ho opravdu každý. Šestimístný textový displej vám nabízí možnost zvolit program a funkce, které budou vyhovovat vašim oděvům.

Woolmark Apparel Care

Velmi šetrné sušení vlny

HOOVER H5DPB696AMBC/1-S H-WASH 550 nabízí mimo jiné také certifikovaný Woolmark Apparel Care, který je ideální pro šetrné sušení vlny. Díky tomuto skvělému programu budete mít dokonale postaráno o vaše oděvy. O vlněné oblečení se HOOVER H5DPB696AMBC/1-S H-WASH 550 postará bez poničení vláken, zabraňuje opotřebení, tvorbě žmolků, omezuje tření oděvů. Zároveň také pečlivě kontroluje teplotu sušení tak, aby bylo vaše prádlo perfektně suché a voňavé. 

Pračka se sušičkou HOOVER H5DPB696AMBC/1-S

Senzorové sušení

HOOVER nabízí senzorové sušení se 3 úrovněmi

Pračka se sušičkou HOOVER H5DPB696AMBC/1-S H-WASH 550 je také vybavena 3 úrovněmi sušení. Vybrat si můžete z úrovně extra suché, které je vhodné pro prádlo, které chcete uložit do šatníku nebo si ho jej rovnou obléknout. Pokud budete chtít prádlo žehlit, doporučujeme využít úroveň pro prádlo s mírnou vlhkostí. Další úroveň je vhodná pro zavěšení na ramínko.

Pračka se sušičkou HOOVER H5DPB696AMBC/1-S

Parametry a specifikace

Typ zásuvky

Země Česko, Slovensko

Hmotnost

Hmotnost 64 kg

Připojení a kompatibilita

Připojení Wi-Fi, Bluetooth
Kompatibilita hOn
Chytré funkce spotřebiče Dálkové ovládání, Mobilní aplikace

Délka hadice

Délka přívodní hadice 1,5 m
Délka odpadní hadice 1,5 m (1,5 m)

Energetické parametry pračky 2021

Energetická třída (praní a sušení) D
Energetická třída D
Spotřeba energie (praní a sušení) 308 kWh/100 c.
Spotřeba energie (praní) 49 kWh/100 c.
Kapacita pračky (praní a sušení) 6 kg
Kapacita pračky (praní) 9 kg
Vážená spotřeba vody na cyklus (praní a sušení) 86 l
Vážená spotřeba vody na cyklus (praní) 49 l
Doba trvání (praní a sušení) 570 min (9,5 h)
Doba trvání (praní) 228 min (3,8 h)
Třída účinnosti odstřeďování a sušení B
Emise hluku šířeného vzduchem (program ECO 40-60) C

Vlastnosti

Provedení pračky Se sušičkou
Plnění Přední plnění
Typ modelu Samostatně stojící model
Počet programů 17

Rozměry pračky

Velikost (hloubka) Standardní (nad 50 cm)
Hloubka 58 cm
Šířka 59,5 cm
Výška 85 cm

Funkce

Funkce pračky Odložený start, Rychlý program, Displej, Ovládaní mobilem, Dětská pojistka

Barva pračky

Barva Bílá, Černá, Chrom
Kód:  HOOVPS036
Prod. číslo:  31019468
Odkazy: Informační list Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB19