Obnovit stránku

HOOVER HD 495AMBB/1-S

+ 5 let záruka po registraci + 11 let záruka na invertorový motor po registraci
-7%
Akční cena
14 490 Kč
13 490 Kč
11 149 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

HOOVER HD 495AMBB/1-S

Pračka se sušičkou HOOVER HD 495AMBB/1-S vám zajistí dokonalé výsledky při praní a sušení vašeho prádla. Pračka se sušičkou je vybavena výkonným bezkartáčovým motorem ECO-POWER INVERTER MOTOR a 6 pečujícími cykly, které se šetrně a účinně postarají o vaše prádlo. Náplň pračky činí 9 kg, náplň sušičky 5 kg. Vše můžete pohodlně ovládat pomocí chytré aplikace hOn či pomocí přehledného dotykového displeje. Aplikace vám pomůže vybrat ten nejvhodnější cyklus a certifikovaný Woolmark Apparel Care se postará o šetrné sušení vlny. HOOVER HD 495AMBB/1-S nabízí senzorové sušení se 3 úrovněmi a možnost nastavení nočního režimu, který využívá k provozu levnější noční energii. Pračka se sušičkou HOOVER HD 495AMBB/1-S je tak skvělý pomocník do každé domácnosti. Klíčové vlastnosti pračky se sušičkou HOOVER HD 495AMBB/1-S

 • HOOVER nabízí vysoký výkon a perfektní účinnost
 • Bezkartáčový motor pracuje s permanentními magnety a snižuje vibrace
 • HOOVER HD 495AMBB/1-S lze pohodlně ovládat pomocí chytré aplikace hOn
 • Šetří spotřebu vody a energie
 • HOOVER nabízí 6 pečujících pracích cyklů
 • Aplikace vám pomůže vybrat ten nejvhodnější cyklus
 • Parní funkce pro hygienicky čisté prádlo
 • Noční režim se sníženou hladinou hluku
 • Hlasoví asistenti pro snadnou komunikaci s pračkou HOOVER
 • Přehledný dotykový digitální displej
 • Certifikovaný Woolmark Apparel Care pro velmi šetrné sušení vlny
 • HOOVER nabízí senzorové sušení se 3 úrovněmi
 • 11letá záruka na invertorový motor
 • Záruka 5 let zdarma na celý spotřebič

HOOVER HD 495AMBB/1-S nabízí vysoký výkon a perfektní účinnost

Nová řada praček Hoover H-WASH 500 disponuje výkonným a odolným BPM ECO-POWER INVERTER MOTOREM. Bezkartáčový motor pracuje s permanentními magnety a snižuje vibrace. Dokonce je 4krát odolnější, díky čemuž vám zaručí dlouhou životnost pračky se sušičkou HOOVER HD 495AMBB/1-S. Bezkartáčový motor se postará o to, aby bylo prádlo lépe rozložené, díky čemuž zajistí perfektní výsledky prosušení. Prádlo tak vytáhnete krásně čisté a méně pomačkané. Motor zároveň pracuje velmi tiše, takže je pračka se sušičkou vhodná i do obývacích pokojů spojených s kuchyní.

Bezdotykové připojení k WiFi

Ovládání pračky se sušičkou HOOVER HD 495AMBB/1-S nebylo nikdy snazší. Můžete ji pohodlně ovládat pomocí chytré aplikace hOn, která je snadno dostupná pro Android i iOS. Pomocí aplikace lze velmi snadno zkontrolovat stav pračky, i přesto, že se nacházíte v práci. Zjistit můžete také všechny potřebné údaje o spotřebě či údržbě. Nechybí také možnost dokonalého nastavení, které vám doporučí prací prostředek pro vaši náplň a mnoho dalších tipů. 

HOOVER nabízí 6 pečujících pracích cyklů

Pračka se sušičkou HOOVER HD 495AMBB/1-S je vybavena 6 pečujícími pracími cykly, které se perfektně postarají o vaše prádlo. Auto Care prací cyklus automaticky přizpůsobí průběh praní kapacitě a typologii zatížení s maximální péčí a s dokonalými výsledky již při 30 °C. To vše díky perfektnímu smísení vody a detergentu. Pro rychlé praní s vysokou úrovní péče zajisté využijete prací cyklus All in one. (59 min na 40 °C). Už žádné zbytečné plýtvání energiemi. Cyklus rychlé péče vám nabídne rychle a efektní praní za 14, 30 nebo 44 minut na 30 °C). Pokud potřebujete šetrnou péči pro vaše jemné oděvy a vlnu, vyzkoušejte prací cyklus jemné péče, který pere na 20 °C).

Šetří spotřebu vody a energie

Pračka se sušičkou HOOVER HD 495AMBB/1-S se dokáže přizpůsobit množství náplně tak, aby zajistila co nejlepší výsledky. Díky tomu zvýší až o 60 % svou účinnost a šetří spotřebu vody a energií. Vaše prádlo bude jemné a krásně čisté.

Aplikace vám pomůže vybrat ten nejvhodnější cyklus

Skvělou vychytávkou pračky se sušičkou HOOVER HD 495AMBB/1-S je možnost propojení s mobilní aplikací, která vám navrhne ten nejlepší program pro vaše oděvy. Jednoduše stačí vyfotit váš oděv a naskenovat štítek, který je vždy přišitý uvnitř oděvu. Výhodou je, že poté můžete štítek odstřihnout, takže vás nebude nepříjemně škrábat. Všechny potřebné informace o vašem oděvu tak máte zaznamenány v aplikaci. Kdykoliv se tedy můžete podívat na kolik stupňů se má dané oblečení prát. Aplikace hOn vám tak pomůže vybrat ten nejvhodnější program a díky tomu budete mít vždy krásně hebké prádlo.

Parní funkce pro hygienicky čisté prádlo

Pračka se sušičkou HOOVER HD 495AMBB/1-S disponuje párou, která dokáže oživit vaše prádlo, odstranit zápach a zároveň desinfikovat. Parní funkce rozptýlí páru uvnitř bubnu a uvolní vlákna. Díky tomu pomáhá odstranit veškeré nečistoty a skvrny, které se na prádle nacházejí. Prádlo je tak velmi snazší vyžehlit a u některých tkanin to není ani zapotřebí. No nezní to úžasně?

Noční režim se sníženou hladinou hluku

Pračka se sušičkou HOOVER HD 495AMBB/1-S vám nabízí také noční praní, díky kterému můžete využít levnější noční elektřiny. Noční praní automaticky nastaví plynulejší a tišší pohyby bubnu a výrazně sníží hladinu hluku. Odteď nebude problém prát i v noci, aniž by vás pračka HOOVER HD 495AMBB/1-S něčím rušila. 

Hlasoví asistenti pro snadnou komunikaci s pračkou HOOVER

Mimo aplikaci můžete pračku HOOVER HD 495AMBB/1-S ovládat také prostřednictvím hlasových asistentů pro chytrou domácnost jako je Amazon Alexa a Google Assistant. Ovládání je dostupné v angličtině, italštině, francouzštině, španělštině, němčině a ruštině.

Přehledný digitální displej

Abyste měli naprostý přehled o všech programech a funkcích, je pračka se sušičkou HOOVER HD 495AMBB/1-S vybavena přehledným dotykovým displejem, který je v češtině či slovenštině. Ovládání je intuitivní a zvládne ho opravdu každý. 6místný textový displej vám nabízí možnost zvolit program a funkce, které budou vyhovovat vašim oděvům.

Velmi šetrné sušení vlny

HOOVER HD 495AMBB/1-S nabízí mimo jiné také certifikovaný Woolmark Apparel Care, který je ideální pro šetrné sušení vlny. Díky tomuto skvělému programu budete mít dokonale postaráno o vaše oděvy. O vlněné oblečení se HOOVER HD 495AMBB/1-S postará bez poničení vláken, zabraňuje opotřebení, tvorbě žmolků, omezuje tření oděvů. Zároveň také pečlivě kontroluje teplotu sušení tak, aby bylo vaše prádlo perfektně suché a voňavé. 

HOOVER nabízí senzorové sušení se 3 úrovněmi

Pračka se sušičkou HOOVER HD 495AMBB/1-S je také vybavena 3 úrovněmi sušení. Vybrat si můžete z úrovně extra suché, které je vhodné pro prádlo, které chcete uložit do šatníku nebo si ho jej rovnou obléknout. Pokud budete chtít prádlo žehlit, doporučujeme využít úroveň pro prádlo s mírnou vlhkostí. Další úroveň je vhodná pro zavěšení na ramínko.

Parametry a specifikace

Ocenění

D test Ne

Připojení a kompatibilita

Připojení Wi-Fi, Bluetooth

Typ zásuvky

Země Česko

Rozměry pračky

Hloubka 53 cm
Šířka 59,5 cm
Výška 85 cm

Vlastnosti

Plnění Přední plnění
Typ modelu Samostatně stojící model

Funkce

Funkce pračky Parní program, Invertorový motor, Odložený start, Rychlý program, Ovládaní mobilem

Barva pračky

Barva Bílá

Hmotnost

Hmotnost 63 kg

Energetické parametry pračky 2021

Energetická třída (praní a sušení) D
Energetická třída (praní) A
Kapacita pračky (praní a sušení) 5 kg
Kapacita pračky (praní) 9 kg
Vážená spotřeba vody na cyklus (praní a sušení) 75 l
Vážená spotřeba vody na cyklus (praní) 46 l
Doba trvání (praní a sušení) 550 min (9,17 h)
Doba trvání (praní) 228 min (3,8 h)
Třída účinnosti odstřeďování a sušení B
Emise hluku šířeného vzduchem (program ECO 40-60) C

Energetické parametry pračky (staré)

Kód:  HOOVPS026
Záruka: 24 měsíců (IČ 6)
Prod. číslo:  31010267
Odkazy: Informační list
P-DC1-WEB19