Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení: 
AlzaBoxy
Prodejny
Partnerská odběrná místa
Doručení na adresu

0-1 den
0-1 den
1-2 dny
0-2 dny

HOOVER HDP 696AMBC/1-S

+ 5 let záruka po registraci + 11 let záruka na invertorový motor po registraci
4.9 7 hodnocení

Služby a příslušenství

Garance nejlepší ceny
Zlevněno -6 %
14 990,- 15 990,-
bez DPH 12 388,-

HOOVER HDP 696AMBC/1-S

Haier
Candy
Hoover
Pračka se sušičkou HOOVER HDP 696AMBC/1-S

Pračka se sušičkou
HOOVER HDP 696AMBC/1-S

Pračka se sušičkou HOOVER HDP 696AMBC/1-S vám zajistí dokonalé výsledky při praní a sušení vašeho prádla. Pračka se sušičkou je vybavena výkonným bezkartáčovým motorem ECO-POWER INVERTER MOTOR a 6 pečujícími cykly, které se šetrně a účinně postarají o vaše prádlo. Vše můžete pohodlně ovládat pomocí chytré aplikace hOn či pomocí přehledného dotykového displeje. Aplikace vám pomůže vybrat ten nejvhodnější cyklus a certifikovaný Woolmark Apparel Care se postará o šetrné sušení vlny. Náplň pračky činí 9 kg, náplň sušičky 6 kg. Pračka se sušičkou HOOVER HDP 696AMBC/1-S je tak skvělý pomocník do každé domácnosti. 

Pračka se sušičkou HOOVER HDP 696AMBC/1-S

Klíčové vlastnosti pračky se sušičkou prádla HOOVER HDP 696AMBC/1-S

Eco Power Inverter motor

Konektivita Wifi + Bluetooth

Auto Care - automatický program

Aplikace hOn

6 pečujících cyklů

Parní funkce

Hlasoví asistenti Alexa a Google Asssistant 

Tři úrovně automatického senzorového sušení

Perfektní výkon pračky se sušičkou HOOVER HDP 696AMBC/1-S

HOOVER HDP 696AMBC/1-S je skvělý pomocník do každé domácnosti. Navíc můžete pračku se sušičkou ovládat pomocí aplikace hOn.

Pračka se sušičkou HOOVER HDP 696AMBC/1-S

HOOVER HDP 696AMBC/1-S nabízí vysoký výkon a perfektní účinnost

Nová řada praček Hoover H-WASH 500 disponuje výkonným a odolným BPM ECO-POWER INVERTER MOTOREM. Bezkartáčový motor pracuje s permanentními magnety a snižuje vibrace. Dokonce je 4krát odolnější, díky čemuž vám zaručí dlouhou životnost pračky se sušičkou HOOVER HDP 696AMBC/1-S. Bezkartáčový motor se postará o to, aby bylo prádlo lépe rozložené, díky čemuž zajistí perfektní výsledky prosušení. Prádlo tak vytáhnete krásně čisté a méně pomačkané. Motor zároveň pracuje velmi tiše, takže je pračka se sušičkou vhodná i do obývacích pokojů spojených s kuchyní.

Pračka se sušičkou HOOVER HDP 696AMBC/1-S

Bezdotykové připojení k WiFi

Ovládání pračky se sušičkou HOOVER HDP 696AMBC/1-S nebylo nikdy snazší. Můžete ji pohodlně ovládat pomocí chytré aplikace hOn, která je snadno dostupná pro Android i iOS. Pomocí aplikace lze velmi snadno zkontrolovat stav pračky, i přesto, že se nacházíte v práci. Zjistit můžete také všechny potřebné údaje o spotřebě či údržbě. Nechybí také možnost dokonalého nastavení, které vám doporučí prací prostředek pro vaši náplň a mnoho dalších tipů

Pračka se sušičkou HOOVER HDP 696AMBC/1-S s automatickými programy

Pokud si nevíte rady se sušením, vyzkoušejte automaticky program, který na základě vloženého prádla sám přizpůsobí sušení. Vybrat si můžete také jeden ze šesti pečujících pracích cyklů.

Pračka se sušičkou HOOVER HDP 696AMBC/1-S

HOOVER nabízí 6 pečujících pracích cyklů

Pračka se sušičkou HOOVER HDP 696AMBC/1-S je vybavena 6 pečujícími pracími cykly, které se perfektně postarají o vaše prádlo. Auto Care prací cyklus automaticky přizpůsobí průběh praní kapacitě a typologii zatížení s maximální péčí a s dokonalými výsledky již při 30 °C. To vše díky perfektnímu smísení vody a detergentu. Pro rychlé praní s vysokou úrovní péče zajisté využijete prací cyklus All in one. (59 min na 40 °C). Už žádné zbytečné plýtvání energiemi. Cyklus rychlé péče vám nabídne rychlé a efektní praní za 14, 30 nebo 44 minut na 30 °C). Pokud potřebujete šetrnou péči pro vaše jemné oděvy a vlnu, vyzkoušejte prací cyklus jemné péče, který pere na 20 °C).

Pračka se sušičkou HOOVER HDP 696AMBC/1-S

Šetří spotřebu vody a energie

Pračka se sušičkou HOOVER HDP 696AMBC/1-S se dokáže přizpůsobit množství náplně tak, aby zajistila co nejlepší výsledky. Díky tomu zvýší až o 60 % svou účinnost a šetří spotřebu vody a energií. Vaše prádlo bude jemné a krásně čisté.

Pračka se sušičkou HOOVER HDP 696AMBC/1-S

Aplikace vám pomůže vybrat ten nejvhodnější cyklus

Skvělou vychytávkou pračky se sušičkou HOOVER HDP 696AMBC/1-S je možnost propojení s mobilní aplikací, která vám navrhne ten nejlepší program pro vaše oděvy. Jednoduše stačí vyfotit váš oděv a naskenovat štítek, který je vždy přišitý uvnitř oděvu. Výhodou je, že poté můžete štítek odstřihnout, takže vás nebude nepříjemně škrábat. Všechny potřebné informace o vašem oděvu tak máte zaznamenány v aplikaci. Kdykoliv se tedy můžete podívat na kolik stupňů se má dané oblečení prát. Aplikace hOn vám tak pomůže vybrat ten nejvhodnější program a díky tomu budete mít vždy krásně hebké prádlo.

Komfortní používání pračky se sušičkou

Komfortní používání pračky se sušičkou HOOVER HDP 696AMBC/1-S je základ! Vhod vám přijde také možnost hlasových asistentů a parní funkce, která zajistí hygienicky čisté prádlo.

Pračka se sušičkou HOOVER HDP 696AMBC/1-S

Parní funkce pro hygienicky čisté prádlo

Pračka se sušičkou HOOVER HDP 696AMBC/1-S disponuje párou, která dokáže oživit vaše prádlo, odstranit zápach a zároveň desinfikovat. Parní funkce rozptýlí páru uvnitř bubnu a uvolní vlákna. Díky tomu pomáhá odstranit veškeré nečistoty a skvrny, které se na prádle nacházejí. Prádlo je tak velmi snazší vyžehlit a u některých tkanin to není ani zapotřebí. No nezní to úžasně?

Pračka se sušičkou HOOVER HDP 696AMBC/1-S

Hlasoví asistenti pro snadnou komunikaci s pračkou HOOVER

Mimo aplikaci můžete pračku HOOVER HDP 696AMBC/1-S ovládat také prostřednictvím hlasových asistentů pro chytrou domácnost jako je Amazon Alexa a Google Assistant. Ovládání je dostupné v angličtině, italštině, francouzštině, španělštině, němčině a ruštině.

S HOOVER HDP 696AMBC/1-S je sušení snadné a rychlé

Sušička HOOVER HDP 696AMBC/1-S se přizpůsobí všem vašim potřebám. Pohodlné nastavení zvládnete díky dotykovému displeji, na kterém si můžete zvolit jednu ze 3 senzorových úrovní sušení.

Pračka se sušičkou HOOVER HDP 696AMBC/1-S

Pračka se sušičkou HOOVER HDP 696AMBC/1-S s dotykovým displejem

Abyste měli naprostý přehled o všech programech a funkcích, je pračka se sušičkou HOOVER HDP 696AMBC/1-S vybavena přehledným dotykovým displejem, který je v češtině či slovenštině. Ovládání je intuitivní a zvládne ho opravdu každý. 6místný textový displej vám nabízí možnost zvolit program a funkce, které budou vyhovovat vašim oděvům.

Pračka se sušičkou HOOVER HDP 696AMBC/1-S

Velmi šetrné sušení vlny

HOOVER HDP 696AMBC/1-S nabízí mimo jiné také certifikovaný Woolmark Apparel Care, který je ideální pro šetrné sušení vlny. Díky tomuto skvělému programu budete mít dokonale postaráno o vaše oděvy. O vlněné oblečení se HOOVER HDP 696AMBC/1-S postará bez poničení vláken, zabraňuje opotřebení, tvorbě žmolků, omezuje tření oděvů. Zároveň také pečlivě kontroluje teplotu sušení tak, aby bylo vaše prádlo perfektně suché a voňavé. 

Pračka se sušičkou HOOVER HDP 696AMBC/1-S

HOOVER nabízí senzorové sušení se 3 úrovněmi

Pračka se sušičkou HOOVER HDP 696AMBC/1-S je také vybavena 3 úrovněmi sušení. Vybrat si můžete z úrovně extra suché, které je vhodné pro prádlo, které chcete uložit do šatníku nebo si ho jej rovnou obléknout. Pokud budete chtít prádlo žehlit, doporučujeme využít úroveň pro prádlo s mírnou vlhkostí. Další úroveň je vhodná pro zavěšení na ramínko.

Noční praní

Noční režim se sníženou hladinou hluku

Pračka se sušičkou HOOVER HDP 696AMBC/1-S vám nabízí také noční praní, díky kterému můžete využít levnější noční elektřiny. Noční praní automaticky nastaví plynulejší a tišší pohyby bubnu a výrazně sníží hladinu hluku. Odteď nebude problém prát i v noci, aniž by vás pračka HOOVER HDP 696AMBC/1-S něčím rušila. 

Pračka se sušičkou HOOVER HDP 696AMBC/1-S

Parametry a specifikace

Funkce

Funkce Chytrý

Připojení a kompatibilita

Připojení Wi-Fi, Bluetooth

Ocenění

Ocenění Ne

Typ zásuvky

Země Česko

Rozměry pračky

Hloubka 58 cm
Šířka 59,5 cm
Výška 85 cm

Vlastnosti

Plnění Přední plnění
Typ modelu Samostatně stojící model

Funkce

Funkce pračky Parní program, Invertorový motor, Váhová automatika, Odložený start, Rychlý program, Displej, Ovládaní mobilem

Barva pračky

Barva Bílá

Hmotnost

Hmotnost 64 kg

Energetické parametry pračky 2021

Energetická třída (praní a sušení) D
Energetická třída (praní) A
Kapacita pračky (praní a sušení) 6 kg
Kapacita pračky (praní) 9 kg
Vážená spotřeba vody na cyklus (praní a sušení) 86 l
Vážená spotřeba vody na cyklus (praní) 49 l
Doba trvání (praní a sušení) 570 min (9,5 h)
Doba trvání (praní) 228 min (3,8 h)
Třída účinnosti odstřeďování a sušení B
Emise hluku šířeného vzduchem (program ECO 40-60) C

Funkce a výbava

Kód:  HOOVPS025
Záruka: 24 měsíců(IČ 6 měsíců)
Prod. číslo:  31010339
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB14