Obnovit stránku

Hoover HGO320H 011

-22%
5 490 Kč
4 299 Kč
3 553 Kč bez DPH

Hoover HGO320H 011

Hoover HGO320H 011 v slušivé černé barvě je inteligentní a praktický pomocník do každé domácnosti. Robotický vysavač vám umožní vysát a vytřít najednou, což vám značně ušetří čas. Vysavač je vybaven pokročilou gyroskopickou technologií a hlasovou funkcí Info Voice. Kvalitní lithiová baterie vám poskytne až 120 minut provozu. Baterie se dobíjí 4–5 hodin. Využít můžete nastavení 2 úrovní výkonu (Eco, Standard) a 5 praktických programů. Předmotorový omyvatelný EPA filtr a čistící kartáček umožňují snadnou a rychlou údržbu vysavače Hoover. Tři senzory automaticky rozpoznávají schody a snížená místa, takže nedochází k nechtěnému pádu. Robotický vysavač Hoover HGO320H 011 je skvělá investice, která se vyplatí.Klíčové vlastnosti robotického vysavače Hoover HGO320H 011

 • Inteligentní a praktický pomocník do každé domácnosti
 • Umožní vám vysát a vytřít najednou
 • Vybaven nádobou na vodu o objemu 125 ml
 • Pokročilá gyroskopická technologie
 • Hlasový funkce Info Voice
 • Kvalitní lithiová baterie vám poskytne až 120 minut provozu
 • Baterie se dobíjí 4–5 hodin
 • Využít můžete nastavení 2 úrovní výkonu (Eco, Standard)
 • 5 praktických programů pro perfektní úklid domácnosti
 • Předmotorový omyvatelný EPA filtr a čistící kartáček
 • Tři senzory automaticky rozpoznávají schody a snížená místa
 • Výkonný bezkartáčový motor vám poskytne vynikající sání
 • Pravidelný úklid si můžete nastavit na 7 dní v týdnu
 • Přiložený dálkový ovladač vám umožňuje plánování vysávání
 • Odstraní i chlupy od vašich domácích mazlíčků
 • Překážky nejsou pro robota Hoover HGO320H 011 žádný problém
 • Po dokončení cyklu či vybití baterie se sám automaticky vrátí do nabíjecí základy
 • Výška pouhých 8,5 cm
 • V balení naleznete bohaté příslušenství spolu s náhradním příslušenstvím

Krásně čistý domov

Robotický vysavač Hoover HGO320H 011 nabízí mimo vysávání také možnost vytírání. Dokonale tak vysaje a vytře váš domov v jednom kroku. Vysavač disponuje nádobou na vodu o objemu 125 ml. Pokud nechcete neustále myslet na to, kdy je potřeba uklidit, nastavte si týdenní plán vysávání. Robot Hoover se o úklid poté postará sám. Překážky a nábytek nejsou pro vysavač žádný problém. Bez námahy a pohodlně se pohybuje okolo nich. Výhodou vysavače je kvalitní lithiová baterie, která vám poskytne až 120 minut nepřetržitého vysávání.

Gyroskopická navigace s mapováním

Pokročilá technologie gyroskopické navigace s mapováním navede vysavač Hoover HGO320H 011 do každého koutu. Navigace zároveň poskytuje přesné směrové horizontální, polohové, rychlostní a akcelerační signály. Díky tomu dosáhne vysavač perfektních výsledků a uklidí větší plochu na jedno nabití. 

Vysávejte a vytírejte najednou

Ušetřete si spousty námahy a času s robotickým vysavačem Hoover HGO320H 011, který vysaje a vytře v jednom kroku. Během vysávání a vytírání se podlahy zbaví všech nečistot a prachu. Vysavač Hoover HGO320H 011 je vhodný na všechny druhy podlah včetně dřevěných, dlaždicových, laminátových, kamenných či vinylových.

Výkonný motor vysavače Hoover HGO320H 011

Výkonný bezkartáčový motor vám poskytne vynikající sání, které odstraní nejen vetší částice nečistot, ale také jemný prach. Motor vysavače Hoover HGO320H 011 pracuje s permanentními magnety, které snižují tření a vibrace, a tím zvyšují rychlost. Motor vám zaručí delší životnost a zároveň perfektní výsledky při úklidu.

Hoover nabízí 5 praktických programů

Robotický vysavač Hoover HGO320H 011 vám nabídne hned 5 různých programů, které můžete využít přesně podle vašich aktuálních potřeb. Program AUTO umožní vysavači nastavit nejlepší režim pro čištění. Díky programu PARALLEL sleduje vysavač paralelní cestu. Intenzivně čistí uzavřený prostor a sleduje kruhovou cestu pomocí šikovného programu SPOT. Program EDGE zase využijete, pokud potřebujete čistit podél stěn a nábytku. V případě, že potřebujete vysát jen některé nečistoty nebo určité části, využijte program MANUAL, který vám umožní vysavač Hoover ovládat pomocí šipek na přiloženém dálkovém ovladači. Využít lze také nastavení výkonu ve dvou úrovních (Eco, Standard).

3 senzory proti pádu

Robotický vysavač Hoover HGO320H 011 se pyšní třemi senzory, které automaticky rozpoznávají schody a snížená místa, takže nedochází k nechtěnému pádu. Díky senzorům se tak nemusíte bát o váš vysavač.

Nastavte si pravidelný úklid

Přiložený dálkový ovladač vám umožní si pohodlně naplánovat vysávání i v době, kdy zrovna nejste doma. Pravidelný úklid si můžete nastavit na 7 dní v týdnu a čas si zvolíte přesně podle vašich potřeb. Nemusíte tak myslet na úklid a vysavač Hoover HGO320H 011 se o vše postará sám.

Kvalitní lithiové baterie s výdrží až 120 minut provozu

Robotický vysavač Hoover HGO320H 011 je vybaven kvalitní lithiovou baterií, která vám poskytne až 120 minut provozu, během kterého perfektně uklidí celý váš domov. Vysavač je vybaven pokročilým systémem, který zastaví nabíjení ve fázi, kdy je plně nabitá. Nemůže se tak stát, že by docházelo k jejímu přebití. Výhodou kvalitní lithiové baterie je nepřítomnost paměťového efektu, díky čemuž můžete baterii nabíjet kdykoliv, aniž byste snížili její kapacitu.

Poradí si i s chlupy domácích mazlíčků

Máte domácí mazlíčky a trápí vás neustálé chlupy na podlaze? Se vším vám pomůže robotický vysavač Hoover HGO320H 011, který je vybaven 2 postranními kartáčky, rotujícím centrálním kartáčem a silným sacím výkonem, který efektivně odstraní veškeré nečistoty, prach a dokonce již zmíněné chlupy od vašich domácích miláčků. Vysavač je vhodný na všechny druhy podlah včetně koberců.

Překážky nejsou pro robota Hoover HGO320H 011 žádný problém!

Robotický vysavač Hoover HGO320H 011 je vybaven inteligentními senzory, které detekují jakoukoliv překážku a nábytek. Ve chvíli, kdy senzory detekují překážku, robot automaticky sníží svoji rychlost a změní směr. Díky praktickým senzorům tak nedochází k zbytečným nárazům či nepříjemným kolizím.

Plně samostatný robotický vysavač Hoover

Robot Hoover HGO320H 011 je plně samostatný. Po dokončení cyklu či vybití baterie se sám automaticky vrátí do nabíjecí základy. Jakmile je vysavač opět nabitý, LED kontrolka bude nepřetržitě svítit modře. Nabíjení značí blikající LED kontrolka. Po nabití je vysavač Hoover opět připraven k použití. 

Výška pouhých 8,5 cm

Velkou výhodou robotického vysavače Hoover HGO320H 011 je jeho malá výška, která činí pouhých 8,5 cm. Malá výška umožňuje vysavači se snadno dostat i pod nízký nábytek či postel. 

Všestranný pomocník do vaší domácnosti

Robotický vysavač Hoover HGO320H 011 se stane vaším nepostradatelným pomocník v domácnosti. Předmotorový omyvatelný EPA filtr a čistící kartáček umožňují snadnou a rychlou údržbu. V balení je dodána náhradní sada příslušenství. 

Příslušenství:

 • Nabíjecí základna a nabíječka
 • Nádoba na vodu
 • Mop 2 ks (z toho 1 ks náhradní)
 • Postranní kartáčky 4 ks (z toho 2 ks náhradní)
 • Filtr 2 ks (z toho 1 ks náhradní)
 • Čistící kartáček 1ks
4,4
Hodnotilo 17 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
10
uživatelských recenzí
2,30 %
nízká reklamovanost
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Typ povrchu

Typ povrchu Na všechny druhy podlah, Na tvrdé podlahy, Na lino, Na dřevěné podlahy, Na plovoucí podlahy

Určení

Určení S mopem

Vlastnosti

Funkce Předvolba místností k úklidu , Senzor proti pádu ze schodů
Objem nádoby na prach 0,6 l
Počet bočních štětců 2
Překonání překážky do výšky 1 cm
Způsob navigace Základní
Typ ovládání Na těle
Způsob čištění Kartáče, Programy

Filtry

Typ filtru EPA filtr

Rozměry a hmotnost

Výška 8,5 cm
Šířka 32 cm
Hloubka 32 cm
Hmotnost 2,4 kg

Výbava a příslušenství

Příslušenství Čisticí kartáček, Nabíjecí stanice, Nádobka na vodu pro mokré čištění

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace Ne

Barva

Barva Černá

Napájení

Typ baterie Li-ion
Doba nabíjení 5 h (5 h)
Doba provozu 120 min (120 min)

Hlučnost

Hlučnost 65 dB

Rozměry a hmotnost

Šířka 32 cm
Výška 8,5 cm
Hloubka 32 cm
Hmotnost 2,4 kg

Typ

Typ vysavače Robotický

Energetický štítek

Hlučnost 65 dB

Typ zásuvky

Země Česko
Kód:  HOORV349
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  38383000
P-DC1-WEB07