Obnovit stránku
Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Hoover HHP70CAH011

+ garance vrácení peněz po registraci
Doprava
zdarma
Šrotovné
Koupit se slevovým kódem 2021SROTOVNE20 9 992 Kč
12 490 Kč
10 322 Kč bez DPH

Hoover HHP70CAH011

Haier
Candy
Hoover
Čistička a zvlhčovač vzduchu 2v1  Hoover HHP70CAH011

Čistička a zvlhčovač vzduchu 2v1
Hoover HHP70CAH011

Čistička a zvlhčovač vzduchu 2v1 Hoover HHP70CAH011 jednoduše vykouzlí příjemnější vzduch pro děti i nemocné s dýchacími obtížemi. Tento kamkoli přemístitelný parťák najde skvělé využití pro všechny místnosti do velikosti až 110 m2. O perfektní efektivitě v čištění vzduchu svědčí samotný její vzduchový výkon – čistička vzduchu dokáže odfiltrovat dokonce až 330 m3/hod. Zásadním filtračním prvkem Hoover HHP70CAH011 je vzduchový filtr HEPA, který bez váhání dokáže zlikvidovat téměř sto procent alergenů, bakterií i prachu. Mimo proces filtrace vzduchu ho přitom také zvlhčuje, a tím ho povyšuje na laskavější k dýchání.

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Klíčové vlastnosti Hoover HHP70CAH011

Inteligentní funkce čištění vzduchu pro zdravou a bezpečnou domácnost

Značka kvality British Allergy Foundation

Funkce pro alergiky a vlastní alergický profil

Multisenzorové monitorování kvality vzduchu

Trojitá filtrace H-Trifilter

Proudění čistého vzduchu 360° Air Flow

Ovládání přes aplikaci HoN

Zvlhčovač vzduchu a aroma difusér

Bezpečný a zdravější domov

Čistička vzduchu Hoover HHP70CAH011 se postará o to, aby byl vzduch ve vaší domácnosti zdraví a kvalitní. Monitoring je zajištěn 24/7 a tak se nemusíte téměř o nic starat.

Čistička a zvlhčovač vzduchu 2v1  Hoover HHP70CAH011

Multisenzorový systém

Čistička vzduchu Hoover HHP70CAH011 funguje na principu multisenzorového systému, který kontroluje kvalitu vzduchu ve vnitřním prostoru v reálném čase. Zároveň každou sekundu hlídá úroveň znečišťujících látek, polétavého prachu (PM 10 a PM 2,5), plynů (VOC) a oxidu uhelnatého. Vše probíhá za pomocí speciálních senzorů, které monitorují nepřetržitě teplotu a relativní vlhkost ve vaší domácnosti. Kontrola přítomností plynů (těkavých organických sloučenin), které mohou pocházet z čistících prostředků, rozpouštědel, kosmetiky a nábytku probíhá každých 20 sekund. V případě, že hladina CO překročí limit, budete okamžitě informování pomocí akustického signálu a zároveň také přes mobilní aplikaci, kterou si stačí naistalovat do vašeho chytrého zařízení.

Čistička a zvlhčovač vzduchu 2v1  Hoover HHP70CAH011

Zdravější a čistější domácnost 

Vzduch ve vašem domě může být 2 až 5krát více znečištěný než venkovní ovzduší. Jako znečištění můžeme brát například chlupy domácích mazlíčků, prach, pyly a další alergeny, ultrajemné částice, bakterie, plyny (VOC), formaldehyd, čisticí prostředky, deodoranty a výpary z vaření. Všechny tyto vlivy mají na svědomí špatnou kvalitu vzduchu, která je škodlivá jak pro životní prostředí, tak hlavně pro naše zdraví. Proto bychom se měli usilovat o zlepšení kvality vzduchu, hlavně pokud v domácnosti žijí malé děti nebo osoby trpící respiračními chorobami. Čistička vzduchu Hoover HHP70CAH011 redukuje množství malých částic ve vzduchu a pomůže udržet váš domov zdraví a bezpečný pro vaši rodinu. 

Trojitá filtrace, proudění čistého vzduchu a LED indikátor

Unikátní TRIFILTER se pyšní třemi vrstvami, které mají svou specifickou funkci. Díky tomu vám poskytne účinnou ochranu před všemi znečisťujícími látkami ve vaší domácnosti. 

Čistička a zvlhčovač vzduchu 2v1  Hoover HHP70CAH011

Účinná trojitá filtrace H-Trifilter včetně HEPA 13

Čistička Hoover HHP70CAH011 je opatřena trojitou filtrací H-Trifilter včetně HEPA 13, která odstraní až 99,97 % částic až do velikosti 0,1 mikronu. Na vnější straně se nachází vyjímatelný a omývatelný filtr, který zachycuje ty největší částice jako jsou například lidské vlasy, zvířecí chlupy či větší poletavý prach ve vzduchu. Uprostřed naleznete HEPA filtr H13, který odstraňuje i ty nejjemnější částice jako jsou prachové částice PM 10 a PM 2,5, roztoči, plísně, bakterie a venkovní znečištění a pyly. Poslední vrstvou filtrace je aktivní uhlíkový filtr, který odstraňuje veškeré nebezpečné plyny - dopravní znečištění, zbytkové výpary z vaření, sprejů a také cigaret. 

Čistička a zvlhčovač vzduchu 2v1  Hoover HHP70CAH011

Proudění čistého vzduchu 360° Air Flow všemi směry

Válcovitý tvar čističky Hoover HHP70CAH011 umožňuje proudění vzduchu všemi směry. Postavit si ji můžete například doprostřed v místnosti a užívat si krásně svěží a čistý vzduch. Vzduch, který odchází z čističky proudí směrem ke stropu a podél celé místnosti. Dostane se tak do každého koutu. Místnost o velikosti 20 m2 zvládne vyčistit za pouhých 10 minut.

Čistička a zvlhčovač vzduchu 2v1  Hoover HHP70CAH011

Zkontrolujte si kvalitu vzduchu pomocí LED indikátoru

Čistička Hoover HHP70CAH011 je vybavena LED ukazatelem kvality vzduchu, který kontroluje stav ovzduší v místnosti. Vše si můžete ihned zkontrolovat pomocí 4 barev, které se zobrazí na LED indikátoru. Ihned tak budete vědět, jaká je přítomnost znečišťujících látek. Aktuální stav lze zkontrolovat i v aplikaci.

Ovládání čističky pomocí aplikace nebo dotykového displeje

Ovládejte čističku Hoover HHP70CAH011 pohodlně přes aplikaci ve svém telefonu a nebo pomocí přehledného dotykového displeje přímo na horní straně čističky. 

Čistička a zvlhčovač vzduchu 2v1  Hoover HHP70CAH011

Ovládání čističky pomocí WiFi a aplikace hOn

Příjemným benefitem čističky vzduchu Hoover HHP70CAH011 je možnost propojení přes WiFi a bezplatnou aplikaci hOn, kterou si jednoduše stáhnete na vaše chytré zařízení. Aplikace je plně kompatibilní s Amazon Alexa a Google Home. Propojením přes aplikaci získáte mnoho užitečných informací a rad, jak snadněji a efektivněji přístroj ovládat. V aplikaci naleznete mimo jiné také data o kvalitě vzduchu uvnitř vaší domácnosti i venku (založeno na 3denní předpovědi) v reálném čase. Následně vás upozorní na jakékoliv znečištění a pohlídá úroveň vlhkosti vzduchu, teplotu, množství částic PM2.5, PM10 a VOC. Přes mobilní aplikaci můžete přístroj jednoduše ovládat a nastavit si další užitečné funkce jako například funkci zvlhčovače či aroma difuzéru. Aplikace vás upozorní na nutnost údržby čističky vzduchu či při detekci překročení limitu oxidu uhelnatého v místnosti.

Čistička a zvlhčovač vzduchu 2v1  Hoover HHP70CAH011

Přehledný dotykový displej

Součástí čističky vzduchu Hoover HHP70CAH011 je přehledný dotykový displej, pomocí kterého si můžete nastavit vše potřebné a zvolit příslušný režim. Režim Pro alergiky je ideální pro ty, kteří trpí na různé alergie či mají respirační problémy. Vše si pohodlně nastavíte podle vašich preferencí na svém osobním profilu. Pokud však nevíte, který režim zvolit, doporučujeme Automatický režim, který je nejefektivnější a nejekologičtější volba. Čistička bude spuštěna jen v případě, když je potřeba. Hoover HHP70CAH011 poskytne i Noční režim, který využijete v noci. Čistička bude i nadále dělat svou práci, ale nebude vás rušit. V případě akutní potřeby lze využít i režim maximálního výkonu pro rychlé vyčištění.

Designové ocenění

Prestižní designové ocenění Red Dot Award 2021

Čistička vzduchu Hoover HHP70CAH011 je držitelem prestižního ocenění Red Dot Award 2021, kde se zařadila mezi vítěze kategorie Produktový design 2021. Této celosvětové soutěže se ročně účastní tisíce produktů a vítězové jsou vybíráni mezinárodní odbornou porotou. Právě minimalistický, ale zároveň vysoce funkční design čističky vzduchu Hoover HHP70CAH011, navržený designerským týmem z Itálie, v soutěži zabodoval. 

Reddot award product design Hoover HHP70CAH011

Certifikace

British Allergy Foundation

Čistička vzduchu Hoover HHP70CAH011 disponuje certifikací British Allergy Foundation. Toto označení garantuje zastavení množení alergenů v domácnosti. Výrobky s tuto známkou kvality jsou doporučené i pro alergiky a pomáhají  snižovat množství ultrajemných částic a pylů ve vzduchu.

Certifikace Hoover HHP70CAH011

Osobní profil

Nastavte si svůj vlastní osobní profil

Poté, co si stáhnete do vašeho chytrého zařízení bezplatnou aplikaci hOn, můžete si vytvořit svůj vlastní osobní profil. V profilu nastavíte nejběžnější alergeny, na které jste citliví. Čistička HOOVER bude následně hlídat tyto alergeny a přizpůsobí tomu svoje fungování. Výsledkem bude čisté a svěží prostředí. Aplikace vás bude informovat venkovním znečištění. 

Osobní profil Hoover HHP70CAH011

Aroma difusér

Aroma difusér a esenciální oleje H-Essence

Nejen, že díky čističce HOOVER budete mít čistou a zdravou domácnost, ale můžete si ještě vybírat jakou vůni chcete, aby váš domov voněl. Čistička je vybavena aroma difuzérem pro který můžete vybírat z několika vůní H-ESSENCE. Lahvička esenciálního oleje je součástí balení. Intenzitu vůně nastavíte buď přímo na displeji čističky nebo v mobilní aplikaci hOn.

Aroma difusér Hoover HHP70CAH011

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Doporučená velikost místnosti 110 m2
Mobilní aplikace Ano
Příkon 42 W
Hlučnost 52 dB

Typ zvlhčovače

Typ zvlhčovače S aromadifuzérem

Funkce

Funkce Časovač, Dálkové ovládání, Automatický režim, LED indikátor kvality vzduchu, Aroma difuzér, Zvlhčovač vzduchu

Barva

Barva Bílá, Šedá

Rozměry

Hloubka 317 mm
Šířka 280 mm
Výška 745 mm

Typ zásuvky

Země Česko

Vlastnosti

Mobilní aplikace Ano
Příkon 42 W
Vzduchový výkon 330 m3/hod
Doporučená velikost místnosti 110 m2
Maximální hlučnost 52 dB(A)

Filtry

Filtry HEPA, Uhlíkový, Omyvatelný předfiltr

Funkce

Funkce Senzor kvality ovzduší, Časovač, Regulace výkonu, Dálkové ovládání, Displej, Zvlhčovač vzduchu, Noční režim, Automatický režim, Pro alergiky

Rozměry

Šířka 280 mm
Hloubka 317 mm
Výška 745 mm
Kód:  HOOCV644
Záruka: 24 měsíců(IČ 12)
Prod. číslo:  38290206
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB22