Obnovit stránku

HOOVER HWPD 69AMBC/1-S

+ 5 let záruka po registraci + 11 let záruka na invertorový motor po registraci
14 990 Kč
12 388 Kč bez DPH

HOOVER HWPD 69AMBC/1-S

Pračka s předním plněním HOOVER HWPD 69AMBC/1-S vám zajistí dokonalé výsledky při praní vašeho prádla. Pračka s předním plněním je vybavena výkonným bezkartáčovým motorem ECO-POWER INVERTER MOTOR a 9 pečujícími cykly, které se šetrně a účinně postarají o vaše prádlo. Vše můžete pohodlně ovládat pomocí chytré aplikace hOn či pomocí přehledného dotykového displeje. Pračka spadá do energetické třídy A (-40%). Náplň pračky činí 9 kg a nabízí 16 programů. Aplikace vám pomůže vybrat ten nejvhodnější cyklus. Pračka s předním plněním HOOVER HWPD 69AMBC/1-S je tak skvělý pomocník do každé domácnosti. Klíčové vlastnosti pračky s předním plněním HOOVER HWPD 69AMBC/1-S

 • HOOVER nabízí vysoký výkon a perfektní účinnost
 • Bezkartáčový motor pracuje s permanentními magnety a snižuje vibrace
 • Pračku s předním plněním HOOVER HWPD 69AMBC/1-S lze pohodlně ovládat pomocí chytré aplikace hOn
 • Šetří spotřebu vody a energie
 • HOOVER nabízí 9 pečujících pracích cyklů
 • Aplikace vám pomůže vybrat ten nejvhodnější cyklus
 • Parní funkce pro hygienicky čisté prádlo
 • Hlasoví asistenti pro snadnou komunikaci s pračkou HOOVER
 • Náplň pračky činí 9 kg
 • Spadá do energetické třídy A (-40%)
 • Přehledný dotykový digitální displej
 • 11letá záruka na invertorový motor
 • Záruka 5 let zdarma na celý spotřebič

HOOVER HWPD 69AMBC/1-S nabízí vysoký výkon a perfektní účinnost

Nová řada praček Hoover H-WASH 500 disponuje výkonným a odolným BPM ECO-POWER INVERTER MOTOREM. Bezkartáčový motor pracuje s permanentními magnety a snižuje vibrace. Motor je dokonce 4krát odolnější, díky čemuž vám zaručí dlouhou životnost pračky HOOVER HOOVER HWPD 69AMBC/1-S. Motor zároveň pracuje velmi tiše, takže je pračka vhodná i do obývacích pokojů spojených s kuchyní.

Pohodlné připojení k WiFi

Ovládání Pračky s předním plněním HOOVER HWPD 69AMBC/1-S nebylo nikdy snazší. Můžete ji pohodlně ovládat pomocí chytré aplikace hOn, která je snadno dostupná pro Android i iOS. Pomocí aplikace lze velmi snadno zkontrolovat stav pračky HOOVER HWPD 69AMBC/1-S, i přesto, že se nacházíte v práci. Zjistit můžete také všechny potřebné údaje o spotřebě či údržbě. Nechybí také možnost nastavení, které vám doporučí prací prostředek pro vaši náplň a mnoho dalších tipů. 

HOOVER nabízí 9 pečujících pracích cyklů

Pračka s předním plněním HOOVER HWPD 69AMBC/1-S je vybavena 9 pečujícími pracími cykly, které se perfektně postarají o vaše prádlo. Auto Care prací cyklus automaticky přizpůsobí průběh praní kapacitě a typologii zatížení s maximální péčí a s dokonalými výsledky již při 30 °C. To vše díky perfektnímu smísení vody a detergentu. Pro rychlé praní s vysokou úrovní péče zajisté využijete prací cyklus All in one. (59 min na 40 °C). Už žádné zbytečné plýtvání energiemi. Cyklus rychlé péče vám nabídne rychle a efektní praní za 14, 30 nebo 44 minut na 30 °C). Pokud potřebujete šetrnou péči pro vaše jemné oděvy a vlnu, vyzkoušejte prací cyklus jemné péče, který pere na 20 °C). O hloubkové čištění se postará Antialergenní péče (79 min na 60 °C). Jemné osvěžení s dotykem práou dosáhnete pomocí cyklu Péče při osvěžení (39 min na 30 °C). O vaše sportovní oblečení se postará Fitness péče (29 min na 40 °C).

Aplikace vám pomůže vybrat ten nejvhodnější cyklus

Skvělou vychytávkou pračky s předním plněním HOOVER HWPD 69AMBC/1-S je možnost propojení s mobilní aplikací, která vám navrhne ten nejlepší program pro vaše oděvy. Jednoduše stačí vyfotit váš oděv a naskenovat štítek, který je vždy přišitý uvnitř oděvu. Výhodou je, že poté můžete štítek odstřihnout, takže vás nebude nepříjemně škrábat. Všechny potřebné informace o vašem oděvu tak budete mít zaznamenány v aplikaci. Kdykoliv se tedy můžete podívat na kolik stupňů se má dané oblečení prát. Aplikace hOn vám pomůže vybrat ten nejvhodnější program a díky tomu budete mít vždy krásně hebké prádlo.

Pračka šetří spotřebu vody a energie

Pračka s předním plněním HOOVER HWPD 69AMBC/1-S se dokáže přizpůsobit množství náplně tak, aby zajistila co nejlepší výsledky. Díky tomu zvýší až o 60 % svou účinnost a šetří spotřebu vody a energií. Vaše prádlo bude jemné a krásně čisté.

HOOVER HWPD 69AMBC/1-S může využít parní funkce pro hygienicky čisté prádlo

Pračka s předním plněním HOOVER HWPD 69AMBC/1-S disponuje párou, která dokáže odstranit zápach a zároveň desinfikovat vaše prádlo. Parní funkce rozptýlí páru uvnitř bubnu a uvolní vlákna. Díky tomu pomáhá odstranit veškeré nečistoty a skvrny, které se na prádle nacházejí. Prádlo se následně lépe žehlí.

Noční režim se sníženou hladinou hluku

Pračka s předním plněním HOOVER HWPD 69AMBC/1-S vám nabízí také noční praní, díky kterému můžete využít levnější noční elektřiny. Noční praní automaticky nastaví plynulejší a tišší pohyby bubnu a výrazně sníží hladinu hluku. Odteď nebude problém prát i v noci, aniž by vás pračka HOOVER HWPD 69AMBC/1-S něčím rušila. 

Hlasoví asistenti pro snadnou komunikaci s pračkou HOOVER

Mimo aplikaci můžete pračku HOOVER HWPD 69AMBC/1-S ovládat také prostřednictvím hlasových asistentů pro chytrou domácnost jako je Amazon Alexa a Google Assistant. Ovládání je dostupné v angličtině, italštině, francouzštině, španělštině, němčině a ruštině.

Přehledný digitální displej

Abyste měli naprostý přehled o všech programech a funkcích, je pračka s předním plněním HOOVER HWPD 69AMBC/1-S vybavena přehledným dotykovým displejem, který je v češtině či slovenštině. Ovládání je intuitivní a zvládne ho opravdu každý. 6místný textový displej vám nabízí možnost zvolit program a funkce, které budou vyhovovat vašim oděvům.

5,0
Hodnotili 4 zákazníci
10+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
1
uživatelská recenze
?
neznámá reklamovanost
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Ocenění

D test Ne

Energetické parametry pračky 2021

Energetická třída A
Doba trvání (program ECO 40-60) 228 min (3,8 h)
Emise hluku šířeného vzduchem C
Vážená spotřeba vody na cyklus 46 l

Rozměry pračky

Hloubka 53 cm
Šířka 59,5 cm
Výška 85 cm

Vlastnosti

Plnění Přední plnění
Typ modelu Samostatně stojící model

Funkce

Funkce pračky Invertorový motor, Odložený start, Rychlý program, Displej, Ovládaní mobilem

Barva pračky

Barva Bílá

Hmotnost

Hmotnost 63 kg
Kód:  HOOVPR020
Záruka: 24 měsíců (IČ 6)
Prod. číslo:  31010280
Odkazy: Informační list
P-DC1-WEB24