Obnovit stránku

HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S

+ 20 let záruka na invertorový motor po registraci
Vyneseme. Namontujeme. Vyber si čas.
Info
15 490,-
Garance nejlepší ceny

HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S

Haier
Candy
Hoover
Sušička prádla HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S

Sušička prádla
HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S

Sušička HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S vám zajistí dokonalé výsledky při sušení vašeho prádla. Sušička je vybavena pečujícími cykly, které se šetrně a účinně postarají o vaše prádlo. Náplň sušičky činí 9 kg. Vše můžete pohodlně ovládat pomocí nového uživatelského rozhraní s dotykovým displejem či aplikace hOn. Certifikovaný Woolmark Apparel Care se postará o šetrné sušení vlny. HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S nabízí senzorové sušení se 4 úrovněmi. Sušička HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S je tak skvělý pomocník do každé domácnosti. 

Sušička prádla HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S

Klíčové vlastnosti sušičky prádla HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S

Allergy Care Pro

Inovovaná konstrukce

Tepelné čerpadlo

Nerezový ovládací panel

Konektivita Wifi + Bluetooth

Auto Care 

Aplikace hOn + Hlasoví asistenti Alexa a Google Asssistant 

Aquavision

Buben Infinity

Perfektní výkon sušičky HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S

Sušička HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S je skvělý pomocník do každé domácnosti. Díky speciálnímu programu Allergy Care Pro se šetrně, ale účinně postará o vaše prádlo. 

Sušička prádla HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S

Speciální program Allergy Care Pro

Součástí sušičky HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S je speciální program Allergy Care Pro s certifikací British Allergy Foundation. Tento program poskytuje hloubkovou dezinfekci vašemu oblečení. Kombinace působení páry se silným mácháním a zvyšováním teploty na 60° po delší dobu, odstraní z prádla až 99,9 % prachu, roztočů a škodlivých alergenů. Testováno a schváleno British Allergy Foundation.
* Sušička H-WASH 550 je účinná při snižování i těch nejmenších částic, jako jsou alergeny, prach, bakterie a viry."

Sušička prádla HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S

Inovativní zesílená konstrukce sušičky HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S

U sušičky HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S vás zaujme především zdokonalená a zesílená konstrukce, která je složena ze 3 samostatných desek (předek, boky a zadní kryt). Díky tomu se snadněji oddělávají v případě, že je nutná oprava. Plechy jsou navíc zesíleny, aby se předešlo promáčknutí či znehodnocení spotřebiče. Nové je také těsnění kolem otvoru bubnu, které zajistí, že nedochází ke kondenzaci v okolí a poškození elektroniky.

Sušička HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S prošla inovací

Sušička HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S prošla řadou inovací, díky kterým je mnohem efektivnější a praktická.

Sušička prádla HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S

Inovativní tepelné čerpadlo s dokonalenou konstrukcí

Inovací prošlo i tepelné čerpadlo, které má nyní zdokonalenou konstrukci a efektivnější prouděná vzduchu, kdy se doba 
sušení snížila o 10%. Energeticky úsporné sušení v sušičce HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S při nižší teplotě s nejcitlivější ochranou vláken a barev. 

Sušička prádla HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S

Vylepšené uživatelské rozhraní sušičky HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S


Na první pohled vás u sušičky HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S zaujme bezesporu její vylepšené uživatelské rozhraní s moderním ovládacím panelem a dotykovým displejem s prémiovou nerez povrchovou úpravou. 
 

Sušička prádla HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S

Aplikace hOn pro snadné používání

Aplikace hOn vám nabízí mnoho rozšířených možnosti, tipů a triků pro efektivní používání sušičky HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S. V aplikaci lze velmi snadno nastavit odložený začátek či konec, takže můžete sušičku spustit i v případě, že nejste právě doma. V aplikaci naleznete také statistky praní a čerpání energie. Budete tak mít naprostý přehled o vaší sušičce. Nechybí také průvodce chybovými hláškami a přehledný uživatelský návod.

Komfortní používání sušičky HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S

Komfortní používání sušičky HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S je zajištěno díky automatickému programu, který vám se vším rád pomůže.

Sušička prádla HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S

Sušička HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S s automatickým programem

Sušička HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S má k dispozici speciální program Auto Care, který automaticky přizpůsobí sušící program množství vloženého prádla. 

Sušička prádla HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S

Aplikace vám pomůže vybrat ten nejvhodnější cyklus

Skvělou vychytávkou sušičky HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S je možnost propojení s mobilní aplikací, která vám navrhne ten nejlepší program pro vaše oděvy. Jednoduše stačí vyfotit váš oděv a naskenovat štítek, který je vždy přišitý uvnitř oděvu. Výhodou je, že poté můžete štítek odstřihnout, takže vás nebude nepříjemně škrábat. Všechny potřebné informace o vašem oděvu tak máte zaznamenány v aplikaci. Kdykoliv se tedy můžete podívat na kolik stupňů se má dané oblečení prát. Aplikace hOn vám tak pomůže vybrat ten nejvhodnější program a díky tomu budete mít vždy krásně hebké prádlo.

Se sušičkou HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S je sušení snadné a rychlé

Komfortní používání sušičky HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S je základ! Vhod vám přijde také praktická nádoba na vodu, která se velmi jednoduše vylévá.

Sušička prádla HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S

Sušička HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S s nádobou na vodu

Součástí sušičky prádla HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S je také designově provedená nádoba na vodu AquaVision, která vám umožní lépe kontrolovat hladinu vodu. Následné vylévání je pak naprostá hračka. Jednoduše nádobku vyjmete, vylijete a opět vrátíte do těla sušičky HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S. Díky tomu ušetříte spousty energie, vody a času. 

Sušička prádla HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S

Hlasoví asistenti pro snadnou komunikaci se sušičkou HOOVER

Mimo aplikaci můžete sušičku HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S ovládat také prostřednictvím hlasových asistentů pro chytrou domácnost jako je Amazon Alexa a Google Assistant. Ovládání je dostupné v angličtině, italštině, francouzštině, španělštině, němčině a ruštině.

Sušička prádla HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S

Sušička HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S s dotykovým displejem

Abyste měli naprostý přehled o všech programech a funkcích, je sušička HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S vybavena přehledným dotykovým displejem, který je v češtině či slovenštině. Ovládání je intuitivní a zvládne ho opravdu každý. 5místný textový displej vám nabízí možnost zvolit program a funkce, které budou vyhovovat vašim oděvům.

Sušička HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S se zvukovou izolací

HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S je vybavena inovativním bubnem Infinity, který zajistí perfektní zvukovou izolaci. 

Sušička prádla HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S

HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S s dvojitým filtrem na textilní prach

Součástí sušičky HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S je dvojitý filtr na textilní prach v bubnu, který slouží k zachycení veškerých nečistot a prachu. Filtr byl dříve umístěn ve spodní části u kondenzátoru, kde byl hůře dostupný. Nyní je ale ve dvířkách sušičky HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S, což usnadní přístup k zachyceným nečistotám a jejich pravidelnému čištění.

Sušička prádla HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S

Inovativní buben Infinity

Perfektní zvukovou izolací zajistí nový buben Infinity. Jedná se o speciální vrstvy gelu na bubnu, která má snížit úroveň hluku až o 10 dB(A). Pokud tedy sušíte bundy, oděvy s kovovými částmi, apod. budou jednotlivé údery o buben tlumené.

Držák na sušení boty

HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S s držákem na sušení bot

U sušičky HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S zajisté oceníte také praktický držák pro sušení bot. Díky tomu vám umožní dokonale vysušit dva páry tenisek.

Sušička prádla HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S

Velmi šetrné sušení vlny

Velmi šetrné sušení vlny

HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S nabízí mimo jiné také certifikovaný Woolmark Apparel Care, který je ideální pro šetrné sušení vlny. Díky tomuto skvělému programu budete mít dokonale postaráno o vaše oděvy. O vlněné oblečení se HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S postará bez poničení vláken, zabraňuje opotřebení, tvorbě žmolků, omezuje tření oděvů. Zároveň také pečlivě kontroluje teplotu sušení tak, aby bylo vaše prádlo perfektně suché a voňavé. 

Sušička prádla HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S

Odložený start

HOOVER nabízí senzorové sušení se 4 úrovněmi

Sušička HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S je také vybavena 4 úrovněmi sušení. Vybrat si můžete z úrovně extra suché, které je vhodné pro prádlo, které chcete uložit do šatníku nebo si ho jej rovnou obléknout. Pokud budete chtít prádlo žehlit, doporučujeme využít úroveň pro prádlo s mírnou vlhkostí. Další úroveň je vhodná pro zavěšení na ramínko.

Sušička prádla HOOVER NRE H9A3TCBEXS-S


Parametry a specifikace

Energetické parametry sušičky

Hlučnost 69 dB
Spotřeba energie - sušičky 1,59 kWh

Vlastnosti

Typ modelu Samostatně stojící model

Rozměry sušičky

Hloubka 58,5 cm
Šířka 59,6 cm
Výška 85 cm
Hmotnost 43 kg

Funkce

Funkce sušičky Odložený start, Tepelné čerpadlo, Displej, Rychlý program, Program pro alergiky
Sada na připojení k odpadu Ne

Připojení a kompatibilita

Připojení Wi-Fi
Kompatibilita hOn
Chytré funkce spotřebiče Mobilní aplikace

Ocenění

Ocenění Bez ocenění

Barva sušičky

Barva Bílá

Ocenění

Ocenění Bez ocenění
Kód:  HOOSU038
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  31102667
Odkazy: Informační list Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB16