Obnovit stránku

HOYA 82mm PRO 1D DHMC

1 589 Kč
1 539 Kč
1 272 Kč bez DPH

HOYA 82mm PRO 1D DHMC

UV filtr HOYA PRO 1D DHMC patří do kategorie víceúčelových fotofiltrů vhodných pro každodenní fotografování, tudíž je není nutné z objektivu vůbec sundávat. Díky jejich použití je možné dosáhnout lepší čistoty obrazu a přesnějšího barevného vyvážení. Aplikovaný UV filtr pohlcuje ultrafialové záření, které často způsobuje zamlžené nebo jinak nejasná fotografie a je vhodný pro černobílou i barevnou fotografii. Výhodou je také zvýšení mechanické odolnosti čočky objektivu, tudíž ji není tak jednoduché poškrábat či jinak poškodit.
Filtry s povrchovou úpravou DHMC vynikají svou schopností minimalizovat reflexi povrchu filtru, čímž dochází k redukci přesvětlení a neostrostí. Díky aplikaci mnohavrstevné úpravy DHMC se mohou filtry pochlubit opravdu velmi vysokou propustností světla. UV filtry Hoya tak mohou poskytnout ostrý, konstrastní obraz se skvěle vyváženými barvami.
Série PRO 1D obsahuje filtry s optickým sklem tenkým pouhý 1 mm, které jsou však navíc vytvořeny speciálně pro použití s přístroji s CCD nebo CMOS snímači.
Parametry a specifikace:
Typ filtru:
UV
Povrchová úprava:
DHMC
Průměr filtru:
82 mm
4,6
hodnotilo 5 zákazníků
50+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Typ filtru

Typ filtru UV filtr

Průměr

Průměr filtru 82 mm

Další vlastnosti

Provedení filtru Klasické
Povrchová úprava DHMC
Kód:  HO025j
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  UV82PROD
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB7