Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Hračky Minecraft udělají radost každému objeviteli tohoto krychlového světa

Na první pohled hra Minecraft nevypadá, že by se měla stát světovým fenoménem. Opak je však pravdou. Od vydání první ostré verze v roce 2011 si ji zamilovaly miliony hráčů. Objevovat krychlový svět můžete nejen na PC nebo Macu, k dispozici jsou i verze pro Xbox, Playstation nebo smartphony.

O velké oblíbenosti hry svědčí i množství všemožných předmětů a hraček, které udělají každému milovníkovi této hry velkou radost. A nezáleží na tom, jestli ke hře sedá po návratu ze školy či práce. Minecraft rozvíjí kreativitu všech generací.

Stvoření jménem Steve představuje výchozí postavu, se kterou téměř nekonečný svět začnete objevovat. Proto si každý znalec hry Minecraft zamiluje autentickou, patnácticentimetrovou figurku s příslušenstvím, která vypadá, jako by si ze hry odskočila do reálného světa. Pohyblivá hlava a končetiny se dají natočit do všemožných poloh. Steve může ovládat meč nebo krumpáč – podle toho, kterou ze dvou figurek si vyberete.

Steve Minecraft

Další postava, kterou všichni hráči Minecraftu snadno rozpoznají, je Creeper. Tato zákeřná příšera přepadá hráče a jakmile se dostane do jejich blízkosti, ihned exploduje. Vy a vaši malí dobrodruzi nyní můžete tuto smrtící popínavou rostlinu zkrotit a pořídit si ji v podobě autentické figurky s příslušenstvím ve tvaru diamantové kostky.

Creeper

Nemůže existovat lepší stavebnice, která by umožnila dotknout se světa Minecraft, než právě Lego. Se sadou Lego Minecraft Dark Ender se vydáte na souboj s Endermany a drakem Enderem, kteří se ukrývají v temných koutech jinak pestrobarevného světa. Použijte všechny zbraně a pomozte Stevovi porazit draka a dostat se z těchto pochmurných zákoutí.

Lego Minecraft

P-DC1-WEB22