Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

BABY born Soft Touch Little holčička, 36 cm

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
979 Kč
929 Kč
768 Kč bez DPH

BABY born Soft Touch Little holčička, 36 cm

Malé holčičky si rády hrají na maminky a chtějí svým panenkám dávat stejnou péči, jakou dostávají doma. Interaktivní panenka BABY born Soft Touch malá holčička bude přesně tou panenkou, se kterou si mohou takto hrát. Panenka disponuje základními životními funkcemi - jí, pije, čůrá a když pláče, tečou jí skutečné slzy. Navíc má pohyblivou hlavu a končetiny. Hra s panenkami prokazatelně podporuje rozvoj sociálních dovedností, komunikaci a empatii. Rovněž rozvíjí fantazii a pocit zodpovědnosti. Panenka BABY born Soft Touch nepotřebuje pro svůj provoz baterie, funguje mechanicky. Hračka je vhodná pro děti od dvou let.

Klíčové vlastnosti panenky BABY born Soft Touch

  • Měkká panenka s velkou výbavou a funkcemi
  • BABY born Soft Touch panenka jí, pije, čůrá a roní skutečné slzy
  • Interaktivní panenka má pohyblivou hlavu, ruce i nohy
  • Když pláče, tečou jí skutečné slzy
  • Panenka BABY born Soft Touch nepotřebuje baterie
  • Vhodné pro děti od 2 let

Bohatá výbavička pro spokojené miminko

Panenka BABY born Soft Touch s měkkým tělíčkem z příjemného materiálu potřebuje zajistit šest životních funkcí, kterými disponuje. Malá maminka se tedy musí skutečně postarat, aby panenka byla spokojená. Vyžaduje totiž, jako skutečné miminko, pití z lahvičky a krmení lžičkou. Ve výbavičce má lahvičkou plnou mlíčka a krásnou misku ve tvaru králíčka s lžičkou s medvídkem. Když má bříško plné, panenka se počůrá do plenky nebo do nočníku, který má rovněž ve výbavě.

Panenka BABY born Soft Touch umí plakat

Panenky BABY born Soft Touch má pohyblivou hlavičku, ruce i nohy. Proto má na sobě dostatečně volnou růžovou kombinézku s roztomilým obrázkem, která ji při pohybu nebude nikde táhnout a škrtit. Když je panenka po celodenní hře unavená, je čas na večerní koupání a spinkání. Jakmile malá maminka uloží panenku do postýlky, zavře oči a většinou i hned usne. Někdy se ale může stát, že se jí ještě nechce spinkat, začne plakat a tečkou jí skutečné slzy. Dudlík a konejšení ale vše napraví a teď už je opravdu ten nejvyšší čas jít spát.

Výška panenky:
36 cm

Obsah balení:
1 × panenky BABY born
1 × nočník
1 × plenka
1 × dudlík
1 × lahvička
1 × miska
1 × lžička
1 × rodný list

5,0
Hodnotilo 6 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
0,11 %
nízká reklamovanost

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro holky
Vhodné od 2 let

Řada

Řada BABY born
Kód:  HRAdn00713
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  4001167827321
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB04