Obnovit stránku

Bagmaster Školní batoh Alfa 20B

1 999 Kč
1 652 Kč bez DPH

Bagmaster Školní batoh Alfa 20B

Školní batoh Bagmaster od prvního setkání vzbudí zájem všech školáků svým nadčasovým designem i důrazem kladeným na ergonomii a funkčnost. Pocit maximálního pohodlí zároveň dopřejí i upravitelné popruhy, jejichž délku lze jednoduše upravit. Díky příjemnému objemu 19 l vměstnáte do školního batohu nejen velkou svačinu, ale samozřejmě hlavně učebnice a sešity, což velmi ulehčí skvělá organizace úložných prostor batohu. Díky reflexním prvkům bude vaše dítě při cestách do školy lépe viděno. Není ochuzen ani o speciální kapsu na láhev. Sám o sobě školní batoh Bagmaster Školní batoh Alfa 20B zatíží záda jen minimálně, jelikož váží jenom 0,92 kg. Svým vzhledem se tento školní batoh Bagmaster hodí pro pro holky.

Nejpodstatnější výhody školního batohu Bagmaster Školní batoh Alfa 20B

  • Ramenní popruhy školního batohu Bagmaster jsou nastavitelné
  • Reflexní prvky zvyšující pasivní bezpečnost
  • Hmotnost se vyšplhala na 0,92 kg
  • Určení: pro holky

Výbava školního batohu Bagmaster

Tento školní batoh má nastavitelné ramenní popruhy. Vaše dítko si může tak jeho pozici na zádech podle svých potřeb. Nesmí chybět ani kapsa na láhev. Díky tomu bude mít vaše ratolest ve škole pití vždy u sebe. Jelikož má pevné dno, tak se nemusíte strachovat, že se při prudkém položení na zem uvnitř něco poškodí. Hrudní pásek se dá nastavit přesně podle potřeb dítěte. Díky reflexním prvkům bude vaše dítko skvěle vidět.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro holky
Vhodné od 6 let

Aktovky, batohy a tašky

Hmotnost 0,92 kg
Objem 19 l
Výbava Nastavitelné ramenní popruhy, Kapsa na lahev, Reflexní prvky, Nastavitelný hrudní pásek, Pevné dno, Přední kapsa na zip, Kapsa na mobilní telefon

Rozměry (V × Š × D)

Výška 40 cm
Šířka 31 cm
Délka / Hloubka 20 cm
Kód:  HRAbz06515
Prod. číslo:  8591805010261
P-DC1-WEB23