Obnovit stránku

Bagmaster Školní batoh Alfa 20D

1 999 Kč
1 652 Kč bez DPH

Bagmaster Školní batoh Alfa 20D

Školní batoh Bagmaster od začátku vzbudí zájem všech školáků svým neotřelým provedením a velkým důrazem na celkovou funkčnost. Tento kvalitní školní batoh plně respektuje dětskou páteř a výborně sedí na zádech. Dále vás nadchne zadní panel s anatomickým tvarem. Vzhledem k dostatečnému objemu 19 l si dítě do školního batohu bez potíží naskládá vše, co malý student pro svůj školní den potřebuje, což velmi ulehčí skvělé uspořádání vnitřních prostor batohu. Větší bezpečnost při cestách do školy je zajištěna reflexními prvky. Nechybí mu ani kapsa na láhev. Přitom sám školní batoh Bagmaster Školní batoh Alfa 20D zatíží školáka jen minimálně, protože váží přijatelných 0,92 kg. Svým vzhledem se tento školní batoh Bagmaster hodí pro pro kluky.

Klíčové rysy školního batohu Bagmaster Školní batoh Alfa 20D

  • Nepromokavá úprava
  • Integrované reflexní prvky
  • Anatomický tvar zádové části
  • Hmotnost se vyšplhala na 0,92 kg
  • Určení: pro kluky

Výbava školního batohu Bagmaster

Školní batoh Bagmaster má anatomicky tvarovaná záda, takže nebude nepříjemný pro záda vašeho miláčka. Ve své konstrukci ukrývá také kapsu na láhev. Vaše ratolest tak bude mít pití ve škole vždy u sebe. Jeho konstrukce je vybavena speciální kapsičkou na mobilní telefon. Je vybaven pevným dnem, takže se nemusíte bát, že se při prudkém položení na zem uvnitř něco poškodí. Tento školní batoh Bagmaster je voděodolný. Hrudní pásek lze snadno nastavit podle potřeb dítěte. Větší bezpečnost je zajištěna díky reflexním prvkům.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kluky
Vhodné od 6 let

Aktovky, batohy a tašky

Hmotnost 0,92 kg
Objem 19 l
Výbava Anatomicky tvarovaná záda, Kapsa na lahev, Reflexní prvky, Nastavitelný hrudní pásek, Voděodolný, Pevné dno, Kapsička na mobilní telefon, Nastavitelné polstrované ramenní popruhy, Přední kapsa na zip

Rozměry (V × Š × D)

Výška 40 cm
Šířka 31 cm
Délka / Hloubka 20 cm
Kód:  HRAbz06510
Prod. číslo:  8591805010285
P-DC1-WEB29