Obnovit stránku

Bagmaster Školní batoh Bag 20B

1 999 Kč
1 652 Kč bez DPH

Bagmaster Školní batoh Bag 20B

Školní batoh Bagmaster na první pohled vzbudí zalíbení u vašeho malého studenta originálním zpracováním i smyslem pro funkčnost a ergonomii. Tento odolný školní batůžek se příjemně nosí na zádech. Maximálnímu pohodlí při užívání přispívají i popruhy umožňující nastavení délky. Dále vás nadchne anatomický tvar zadního panelu. Díky vyhovujícímu objemu 23 l si dítě do školního batohu bez potíží naskládá vše, co malý student pro svůj školní den potřebuje, čemuž napomáhá přehledné vnitřní rozdělení batohu. Díky reflexním prvkům bude vaše dítě při cestách do školy lépe viděno. Není ochuzen ani o speciální kapsu na láhev. Přitom sám školní batoh Bagmaster Školní batoh Bag 20B je lehký skoro jako pírko, váží jenom 1,1 kg. Svým vzhledem se tento školní batoh Bagmaster hodí pro pro kluky.

Klíčové rysy školního batohu Bagmaster Školní batoh Bag 20B

  • Ramenní popruhy školního batohu Bagmaster lze snadno nastavit
  • Reflexní prvky zvyšující viditelnost v šeru a tmě
  • Anatomické tvarování zádové části
  • Hmotnost se vyšplhala na 1,1 kg
  • Určení: pro kluky

Výbava školního batohu Bagmaster

Školní batoh Bagmaster dostal anatomicky tvarovaná záda, takže se hodí pro každé dítě. Tento typ školního batohu má nastavitelné ramenní popruhy. Lze ho tak dítku na zádech nastavit přesně podle jeho potřeb. V jeho konstrukci naleznete i kapsu na láhev. Díky tomu může vaše ratolest snadno dodržovat pitný režim. Jelikož má pevné dno, tak se nemusíte strachovat, že se něco při prudkém položení batohu na zem poškodí. Pro větší bezpečnost je vybaven reflexními prvky.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kluky
Vhodné od 9 let

Aktovky, batohy a tašky

Hmotnost 1,1 kg
Objem 23 l
Výbava Nastavitelné ramenní popruhy, Anatomicky tvarovaná záda, Kapsa na lahev, Reflexní prvky, Pevné dno, Přední kapsa na zip, Kapsa na mobilní telefon

Rozměry (V × Š × D)

Výška 46 cm
Šířka 31 cm
Délka / Hloubka 21 cm
Kód:  HRAbz06516
Prod. číslo:  8591805010360
P-DC1-WEB19