Obnovit stránku

Bagmaster Školní batoh 20D

1 999 Kč
1 652 Kč bez DPH

Bagmaster Školní batoh 20D

Školní batoh Bagmaster jednoznačně uchvátí srdce vašeho školáka svou stylovou vizáží a důrazem na funkční výbavu. Tento příjemný školní batoh sedí na zádech přesně tam, kde má, a nezatěžuje tak dětskou páteř. Dále vás nadchne anatomický tvar zadního panelu. S pěkným objemem 23 l do školního batohu hravě uložíte vše, co malý student pro svůj školní den potřebuje, čemuž pomůže také přehledné rozčlenění batohu na jednotlivé komory. Díky reflexním prvkům bude vaše dítě při cestách do školy lépe viděno. Jeho výbava zahrnuje dokonce i kapsu na notebook. A přitom sám školní batoh Bagmaster Školní batoh 20D zatíží dítko jen nepatrně, protože má hmotnost přijatelných 1,1 kg. Svým vzhledem se tento školní batoh Bagmaster hodí pro pro kluky.

Nejdůležitější přednosti školního batohu Bagmaster Školní batoh 20D

  • Integrované reflexní prvky
  • Anatomický tvar zádové části
  • Školní batoh Bagmaster Školní batoh 20D má také kapsu na notebook
  • Hmotnost se vyšplhala na 1,1 kg
  • Určení: pro kluky

Vychytaná výbava školního batohu Bagmaster

Školní batoh Bagmaster dostal anatomicky tvarovaná záda, takže se hodí pro každé dítě. V tomto školním batohu je i kapsa na notebook. Díky pevnému dnu nemusíte mít strach, že se něco při položení na zem poškodí. Pro větší bezpečnost je vybaven reflexními prvky.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kluky
Vhodné od 9 let

Aktovky, batohy a tašky

Hmotnost 1,1 kg
Objem 23 l
Výbava Anatomicky tvarovaná záda, Reflexní prvky, Kapsa na notebook, Pevné dno, Poutko na klíče, Nastavitelné polstrované ramenní popruhy

Rozměry (V × Š × D)

Výška 46 cm
Šířka 31 cm
Délka / Hloubka 21 cm
Kód:  HRAbz06466
Prod. číslo:  8591805010384
P-DC1-WEB13