Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Bagmaster Školní batoh 8A

1 689 Kč
1 396 Kč bez DPH

Bagmaster Školní batoh 8A

Školní batoh Bagmaster již při první příležitosti zasadí semínko zájmu u každého školáka i jeho rodičů originálním zpracováním a smyslem pro detail. Tento elegantní školní batoh sedí na zádech přesně tam, kde má, a nezatěžuje tak dětskou páteř. Dále vás nadchne anatomický tvar v zadní části. Vzhledem k objemu 23 l si dítě zvládne do školního batohu vložit potřeby pro výuku i svačinu, o což se také postará vnitřní rozdělení batohu. Vaše dítě bude lépe viděno díky reflexním prvkům. V jeho výbavě se nachází dokonce i kapsa na notebook. Jistě uvítáte také to, že školní batoh Bagmaster Školní batoh 8A zatíží dítko jen nepatrně, protože má hmotnost pouze 1,1 kg. Svým vzhledem se tento školní batoh Bagmaster hodí pro pro holky.

Klíčové přednosti školního batohu Bagmaster Školní batoh 8A

  • Reflexní prvky zvyšující pasivní bezpečnost
  • Anatomicky tvarovaná zádová část
  • Školní batoh Bagmaster Školní batoh 8A má také kapsu na notebook
  • Hmotnost se vyšplhala na 1,1 kg
  • Určení: pro holky

Výbava školního batohu Bagmaster

Školní batoh Bagmaster je opatřen anatomicky tvarovanými zády, takže se bude dobře nosit. Komfort při nošení zajistí prodyšné polstrování zad. V tomto školním batohu si našla místo také speciální kapsa pro notebook. Jelikož má pevné dno, tak se nemusíte strachovat, že se něco při položení na zem poškodí. Větší bezpečnost je zajištěna díky reflexním prvkům.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro holky
Vhodné od 9 let

Aktovky, batohy a tašky

Hmotnost 1,1 kg
Objem 23 l
Výbava Anatomicky tvarovaná záda, Reflexní prvky, Kapsa na notebook, Pevné dno, Prodyšné polstrování zad, Poutko na klíče, Nastavitelné polstrované ramenní popruhy

Rozměry (V × Š × D)

Výška 46 cm
Šířka 31 cm
Délka / Hloubka 21 cm
Kód:  HRAbz06469
Prod. číslo:  8591805008077
P-DC1-WEB03