Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Bagmaster Školní batoh 8E

1 689 Kč
1 396 Kč bez DPH

Bagmaster Školní batoh 8E

Školní batoh Bagmaster od začátku přiláká pozornost nejen dětí, ale také rodičů svým nadčasovým designem a smyslem pro funkčnost. Tento pěkný školní batoh dobře sedí na zádech. Dále vás nadchne anatomicky tvarovaná zádová část. Vzhledem k objemu 23 l si dítě do školního batohu bez potíží naskládá veškeré potřeby pro výuku včetně svačiny, tomu napomůže skvělé uspořádání vnitřních prostor batohu. Pro zajištění větší bezpečnosti je vybaven reflexními prvky. Do jeho výbavy se dostala i kapsa na notebook. Každý rodič navíc určitě přivítá, že školní batoh Bagmaster Školní batoh 8E záda školáka téměř nezatíží, protože váží přijatelných 1,1 kg. Svým vzhledem se tento školní batoh Bagmaster hodí pro pro kluky.

Zásadní výhody školního batohu Bagmaster Školní batoh 8E

  • Reflexní prvky pro vyšší pasivní bezpečnost
  • Anatomicky tvarovaná zádová část
  • Školní batoh Bagmaster Školní batoh 8E disponuje i kapsou na notebook
  • Hmotnost se vyšplhala na 1,1 kg
  • Určení: pro kluky

Výbava školního batohu Bagmaster

Školní batoh Bagmaster disponuje anatomicky tvarovanými zády, takže nebude nepříjemný pro záda vašeho miláčka. Polstrování zad je prodyšné. V tomto školním batohu si našla místo i kapsa na notebook. Je vybaven pevným dnem, takže se nemusíte bát, že se něco při prudkém položení batohu na zem poškodí. Jeho nedílnou součástí jsou reflexní prvky.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kluky
Vhodné od 9 let

Aktovky, batohy a tašky

Hmotnost 1,1 kg
Objem 23 l
Výbava Anatomicky tvarovaná záda, Reflexní prvky, Kapsa na notebook, Pevné dno, Prodyšné polstrování zad, Poutko na klíče, Nastavitelné polstrované ramenní popruhy, Boční kapsy na zip

Rozměry (V × Š × D)

Výška 46 cm
Šířka 31 cm
Délka / Hloubka 21 cm
Kód:  HRAbz06473
Prod. číslo:  8591805008114
P-DC1-WEB04