Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Bagmaster Školní batoh 9A

1 999 Kč
1 652 Kč bez DPH

Bagmaster Školní batoh 9A

Školní batoh Bagmaster takřka na první pohled potěší nejen vašeho potomka, ale i vás svým nadčasovým designem a škálou praktických prvků. Tento sympatický školní batoh plně respektuje dětskou páteř a výborně sedí na zádech. Dále by vás měla nadchnout anatomicky polstrovaný zadní panel. S objemem 23 l do školního batohu uskladníte učebnice i sešity, které dítě potřebuje, o což se také postará vnitřní uspořádání batohu. Pro větší bezpečnost vašeho dítěte při cestách do školy má reflexní prvky. V jeho výbavě naleznete i kapsu na notebook. Samotný školní batoh Bagmaster Školní batoh 9A váží přijatelných 1,1 kg. Svým vzhledem se tento školní batoh Bagmaster hodí pro pro holky.

Klíčové rysy školního batohu Bagmaster Školní batoh 9A

  • Reflexní prvky zvyšující pasivní bezpečnost
  • Anatomicky uzpůsobená zadní část
  • Školní batoh Bagmaster Školní batoh 9A má ve své výbavě i kapsu na notebook
  • Hmotnost se vyšplhala na 1,1 kg
  • Určení: pro holky

Vychytaná výbava školního batohu Bagmaster

Školní batoh Bagmaster má anatomicky tvarovaná záda, takže nebude nepříjemný pro záda vašeho miláčka. V tomto školním batohu se ukrývá i speciální kapsa na notebook. Má pevné dno, takže se nemusíte bát, že se něco při položení na zem poškodí. Díky reflexním prvkům bude vaše dítko skvěle vidět.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro holky
Vhodné od 9 let

Aktovky, batohy a tašky

Hmotnost 1,1 kg
Objem 23 l
Výbava Anatomicky tvarovaná záda, Reflexní prvky, Kapsa na notebook, Pevné dno, Poutko na klíče, Nastavitelné polstrované ramenní popruhy, Boční kapsy na zip

Rozměry (V × Š × D)

Výška 46 cm
Šířka 31 cm
Délka / Hloubka 21 cm
Kód:  HRAbz06476
Prod. číslo:  8591805009173
P-DC1-WEB24