Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Bagmaster Školní batoh 9E

1 999 Kč
1 652 Kč bez DPH

Bagmaster Školní batoh 9E

Školní batoh Bagmaster hned na první pohled zaujme jak školou povinné děti, tak i jejich rodiče svou propracovaností a praktickou ergonomií. Tento praktický školní batoh se příjemně nosí na zádech. Dále vás nadchne anatomický tvar v zadní části. S pěkným objemem 23 l zvládne školní batoh pojmout potřeby pro každý školní den, čemuž napomáhá přehledné vnitřní rozdělení batohu. Pro větší bezpečnost při cestách do školy byl opatřen reflexními prvky. Jeho výbava zahrnuje dokonce i kapsu na notebook. Dobrou zprávou pro všechny rodiče je, že školní batoh Bagmaster Školní batoh 9E vykazuje hmotnost přijatelných 1 kg. Svým vzhledem se tento školní batoh Bagmaster hodí pro pro kluky.

Nejpodstatnější znaky školního batohu Bagmaster Školní batoh 9E

  • Reflexní prvky zvyšující pasivní bezpečnost
  • Anatomické tvarování zádové části
  • Školní batoh Bagmaster Školní batoh 9E disponuje i kapsou na notebook
  • Hmotnost se vyšplhala na 1 kg
  • Určení: pro kluky

Vychytaná výbava školního batohu Bagmaster

Školní batoh Bagmaster má anatomicky tvarovaná záda, takže se bude dobře nosit. Komfort při nošení zajistí prodyšné polstrování zad. V tomto školním batohu si našla místo také speciální kapsa pro notebook. Jelikož má pevné dno, tak se nemusíte strachovat, že se něco při položení na zem poškodí. Jeho nedílnou součástí jsou reflexní prvky.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kluky
Vhodné od 9 let

Aktovky, batohy a tašky

Hmotnost 1 kg
Objem 23 l
Výbava Anatomicky tvarovaná záda, Reflexní prvky, Kapsa na notebook, Pevné dno, Možnost komprese, Prodyšné polstrování zad, Poutko na klíče, Nastavitelné polstrované ramenní popruhy, Boční kapsy na zip

Rozměry (V × Š × D)

Výška 46 cm
Šířka 31 cm
Délka / Hloubka 21 cm
Kód:  HRAbz06480
Prod. číslo:  8591805009210
P-DC1-WEB17