Obnovit stránku

Bagmaster Školní batoh 9G

1 999 Kč
1 652 Kč bez DPH

Bagmaster Školní batoh 9G

Školní batoh Bagmaster hned na prvním setkání potěší nejen vašeho potomka, ale i vás nápaditým vzhledem a důrazem na ergonomii. Tento praktický školní batoh byl navržen pro skutečně pohodlné nošení na zádech. Dále vás nadchne anatomické polstrování zadního panelu. Vzhledem k objemu 23 l pobere školní batoh kromě učebnic také řádně velkou svačinu, s čímž pomůže promyšlené rozčlenění vnitřního prostoru batohu. Pro větší bezpečnost vašeho dítěte při cestách do školy má reflexní prvky. Jeho výbava zahrnuje dokonce i kapsu na notebook. A přitom sám školní batoh Bagmaster Školní batoh 9G zatíží školáka vahou pouhých 1,1 kg. Svým vzhledem se tento školní batoh Bagmaster hodí pro pro kluky.

Nejdůležitější vlastnosti školního batohu Bagmaster Školní batoh 9G

  • Reflexní prvky zvyšující pasivní bezpečnost
  • Anatomicky tvarovaná zádová část
  • Školní batoh Bagmaster Školní batoh 9G má ve své výbavě i kapsu na notebook
  • Hmotnost se vyšplhala na 1,1 kg
  • Určení: pro kluky

Vychytaná výbava školního batohu Bagmaster

Školní batoh Bagmaster je opatřen anatomicky tvarovanými zády, takže nebude nepříjemný pro záda vašeho miláčka. Polstrování zad je prodyšné. V tomto školním batohu je i kapsa na notebook. Je vybaven pevným dnem, takže se nemusíte bát, že se při prudkém položení na zem uvnitř něco poškodí. Větší bezpečnost je zajištěna díky reflexním prvkům.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kluky
Vhodné od 9 let

Aktovky, batohy a tašky

Hmotnost 1,1 kg
Objem 23 l
Výbava Anatomicky tvarovaná záda, Reflexní prvky, Kapsa na notebook, Pevné dno, Možnost komprese, Prodyšné polstrování zad, Poutko na klíče, Nastavitelné polstrované ramenní popruhy, Boční kapsy na zip

Rozměry (V × Š × D)

Výška 46 cm
Šířka 31 cm
Délka / Hloubka 21 cm
Kód:  HRAbz06482
Prod. číslo:  8591805009234
P-DC1-WEB03