Obnovit stránku

Bagmaster Školní batoh Banny 9A

1 699 Kč
1 404 Kč bez DPH

Bagmaster Školní batoh Banny 9A

Školní batoh Bagmaster od prvního setkání vzbudí zájem všech školáků svým stylovým designem a důrazem na funkční výbavu. Díky příjemnému objemu 12 l nebude mít vaše dítě problém přenášet všechny nezbytné učebnice i velkou svačinu, což usnadní přehledné rozdělení uvnitř batohu. Vaše dítě bude lépe viděno díky reflexním prvkům. V jeho výbavě naleznete i kapsu na notebook. Není ochuzen ani o speciální kapsu na láhev. Zcela jistě se vám bude líbit i to, že školní batoh Bagmaster Školní batoh Banny 9A dítě bez problému unese, protože váží pouze 0,76 kg. Svým vzhledem se tento školní batoh Bagmaster hodí pro pro kohokoliv.

Zásadní rysy školního batohu Bagmaster Školní batoh Banny 9A

  • Reflexní prvky pro vyšší pasivní bezpečnost
  • Školní batoh Bagmaster Školní batoh Banny 9A má také kapsu na notebook
  • Hmotnost se vyšplhala na 0,76 kg
  • Určení: pro kohokoliv

Vychytaná výbava školního batohu Bagmaster

V jeho konstrukci se ukrývá také kapsa na láhev. Vaše ratolest tak bude mít pití ve škole vždy u sebe. Má prodyšné polstrování zad. V tomto školním batohu si našla místo i kapsa na notebook. Vaše dítě bude skvěle viděno díky reflexním prvkům.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kohokoliv
Vhodné od 12 let

Aktovky, batohy a tašky

Hmotnost 0,76 kg
Objem 12 l
Výbava Kapsa na lahev, Reflexní prvky, Kapsa na notebook, Hrudní popruh, Prodyšné polstrování zad, Nastavitelné polstrované ramenní popruhy, Přední kapsa na zip

Rozměry (V × Š × D)

Výška 43 cm
Šířka 30 cm
Délka / Hloubka 10 cm
Kód:  HRAbz06455
Prod. číslo:  8591805010049
P-DC1-WEB19