Obnovit stránku

Bagmaster Školní batoh Digital 20D

1 849 Kč
1 528 Kč bez DPH

Bagmaster Školní batoh Digital 20D

Školní batoh Bagmaster stoprocentně vzbudí zalíbení u vašeho malého studenta nápaditým zpracováním a funkčními prvky. Vzhledem příjemnému objemu 23 l nebude mít školní batoh problém pojmout potřeby pro každý školní den, čemuž napomůže přehledné členění batohu. Díky reflexním prvkům bude vaše dítě při cestách do školy lépe viděno. Do jeho výbavy se dostala i kapsa na notebook. Skvělé navíc je, že školní batoh Bagmaster Školní batoh Digital 20D je lehký skoro jako pírko, váží pouhých 0,8 kg. Svým vzhledem se tento školní batoh Bagmaster hodí pro pro kluky.

Nejpodstatnější parametry školního batohu Bagmaster Školní batoh Digital 20D

  • Reflexní prvky zvyšující pasivní bezpečnost
  • Odlehčená nosná konstrukce
  • Školní batoh Bagmaster Školní batoh Digital 20D má ve své výbavě i kapsu na notebook
  • Hmotnost se vyšplhala na 0,8 kg
  • Určení: pro kluky

Výbava školního batohu Bagmaster

Bagmaster Školní batoh Digital 20D je opatřen přední kapsou, do které lze uložit například svačinu. Má prodyšné polstrování zad. Boční elastické kapsy pro uložení příslušenství. V tomto školním batohu se ukrývá i kapsa na notebook. Má pevné dno, takže se nemusíte bát, že se něco při prudkém položení batohu na zem poškodí. Hrudní pásek se dá nastavit přesně podle potřeb dítěte. Větší bezpečnost je zajištěna díky reflexním prvkům.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kluky
Vhodné od 9 let

Aktovky, batohy a tašky

Hmotnost 0,8 kg
Objem 23 l
Výbava Reflexní prvky, Nastavitelný hrudní pásek, Kapsa na notebook, Skrytá kapsa na cennosti, Přední kapsa, Pevné dno, Prodyšné polstrování zad, Boční elastické kapsy, Odlehčená konstrukce, Nastavitelné polstrované ramenní popruhy

Rozměry (V × Š × D)

Výška 46 cm
Šířka 35 cm
Délka / Hloubka 24 cm
Kód:  HRAbz06484
Prod. číslo:  8591805010421
P-DC1-WEB17