Obnovit stránku

Bagmaster Školní batoh Digital 20E

1 849 Kč
1 528 Kč bez DPH

Bagmaster Školní batoh Digital 20E

Školní batoh Bagmaster od prvního momentu získá pozornost vašeho školáka krásným a promyšleným vyhotovením a důrazem na funkční výbavu. S příjemným objemem 23 l do školního batohu naskládáte školní potřeby, svačinu i pití, o což se postará členění vnitřku batohu. Reflexní prvky zajistí větší viditelnost vašeho dítěte. Do jeho výbavy se dostala i kapsa na notebook. Výbornou vlastností je i to, že školní batoh Bagmaster Školní batoh Digital 20E záda školáka téměř nezatíží, protože váží pouhých 0,8 kg. Svým vzhledem se tento školní batoh Bagmaster hodí pro pro kluky.

Hlavní prvky školního batohu Bagmaster Školní batoh Digital 20E

  • Integrované reflexní prvky
  • Lehká nosná konstrukce
  • Školní batoh Bagmaster Školní batoh Digital 20E disponuje i kapsou na notebook
  • Hmotnost se vyšplhala na 0,8 kg
  • Určení: pro kluky

Vychytaná výbava školního batohu Bagmaster

Bagmaster Školní batoh Digital 20E disponuje přední kapsou, do které lze uložit například svačinu. Můžete počítat s prodyšným polstrováním zad. Pro uložení příslušenství lze využít boční elastické kapsy. V tomto školním batohu se ukrývá také speciální kapsa pro notebook. Je vybaven pevným dnem, takže se nemusíte bát, že se při prudkém položení na zem uvnitř něco poškodí. Vaše dítě bude vždy vidět díky reflexním prvkům.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kluky
Vhodné od 9 let

Aktovky, batohy a tašky

Hmotnost 0,8 kg
Objem 23 l
Výbava Reflexní prvky, Kapsa na notebook, Skrytá kapsa na cennosti, Hrudní popruh, Přední kapsa, Pevné dno, Prodyšné polstrování zad, Boční elastické kapsy, Odlehčená konstrukce, Nastavitelné polstrované ramenní popruhy

Rozměry (V × Š × D)

Výška 46 cm
Šířka 35 cm
Délka / Hloubka 24 cm
Kód:  HRAbz06485
Prod. číslo:  8591805010438
P-DC1-WEB29