Obnovit stránku

Osvěžte se letní slevou na vše! 😎💥 Nakupte nad 2000 Kč, v košíku zadejte kód LETNIDVOUSTOVKA a objednávku vám zlevníme o 200 Kč. Akce platí jen do neděle!

Bagmaster Školní batoh Digital 7CH

1 339 Kč
1 107 Kč bez DPH

Bagmaster Školní batoh Digital 7CH

Školní batoh Bagmaster okamžitě přitáhne pozornost nejen dětí, ale i jejich rodičů svou propracovaností a důrazem na ergonomii. Vzhledem příjemnému objemu 24 l do školního batohu složíte potřeby pro výuku i svačinu, což usnadní přehledné rozdělení uvnitř batohu. Díky reflexním prvkům je zajištěna větší bezpečnost při cestách do školy. V jeho výbavě naleznete i kapsu na notebook. A přitom sám školní batoh Bagmaster Školní batoh Digital 7CH zatíží záda vahou snesitelných 0,8 kg. Svým vzhledem se tento školní batoh Bagmaster hodí pro pro kluky.

Zásadní přednosti školního batohu Bagmaster Školní batoh Digital 7CH

  • Reflexní prvky pro vyšší pasivní bezpečnost
  • Odlehčená nosná konstrukce
  • Školní batoh Bagmaster Školní batoh Digital 7CH disponuje i kapsou na notebook
  • Hmotnost se vyšplhala na 0,8 kg
  • Určení: pro kluky

Výbava školního batohu Bagmaster

Bagmaster Školní batoh Digital 7CH je opatřen přední kapsou, do které lze uložit například svačinu. Polstrování zad je prodyšné. Příslušenství lze uložit do bočních elastických kapes. V tomto školním batohu si našla místo také speciální kapsa pro notebook. Díky pevnému dnu nemusíte mít strach, že se něco při prudkém položení batohu na zem poškodí. Hrudní pásek snadno nastavíte podle potřeb dítěte. Pro větší bezpečnost je vybaven reflexními prvky.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kluky
Vhodné od 9 let

Aktovky, batohy a tašky

Hmotnost 0,8 kg
Objem 24 l
Výbava Reflexní prvky, Nastavitelný hrudní pásek, Kapsa na notebook, Skrytá kapsa na cennosti, Přední kapsa, Pevné dno, Prodyšné polstrování zad, Boční elastické kapsy, Odlehčená konstrukce, Nastavitelné polstrované ramenní popruhy

Rozměry (V × Š × D)

Výška 46 cm
Šířka 35 cm
Délka / Hloubka 24 cm
Kód:  HRAbz06486
Prod. číslo:  8591805007636
P-DC1-WEB12